Rīgas Volejbola skolai spožs revanšs Tartu

“Rīgas Volejbola skola” (RVS) sieviešu komanda svētdien Tartu izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru pār pērnā gada līgas vicečempionēm TU/"Bigbank", nostiprinoties līgas līderpozīcijās.

03/11/2019

Baltijas līgā svētdien savā starpā tikās divas pirmā trijnieka komandas. Sezonas atklāšanas mačā Rīgā RVS piekāpās sāncensēm ar 2:3, bet šodien revanšējās trijos setos, uzvarot ar 3-0 (25:18, 25:17, 25:17). Rīdzinieces bija labākas visos rādītājos, atskaitot centrālo bloķētāju gūtajos punktos, un nedaudz vairāk nekā stundā mačs bija galā. Uzvarētāju komandā 21 punktu guva Marta Kamēlija Levinska, kura deviņus no punktiem sakrāja ar netveramām servēm. 15 punkti Kristīnei Kramēnai, astoņi punkti Lāsmai Ozolai, četri no tiem – blokā, septiņi punkti Alisei Kjasilei. Tartu vienībā 10 punktus guva Kertu Lēne.

“Mājinieces varbūt domāja, ka mājās pret mums būs spēlēt vieglāk. Arī mēs ļoti gribējām revanšu,” par maču pastāstīja RVS galvenais treneris Andrejs Odinokovs. “Pirmais sets Tartu vienībai neizdevās, un pēc tam viņas laikam nedaudz sabijās. Mūsu meitenes saprata, ka var spēli ņemt savās rokās, un līdz cīņas beigām iniciatīvu neatdeva. Bija, protams, viena, otra kļūda, taču spēles grožus turējām savās rokās un nedevām cerību pretiniecēm.”

“Ar līdzšinējo notikumu gaitu pilnībā neesmu apmierināts, bet zinām, ko gribam un uz ko ejam,” par līdzšinējo sezonu izsakās RVS galvenais treneris. “Jā, varējām uzvarēt arī pirmajā spēlē, bet meitenēm bija lieka nervozitāte. Daudz analizējam savu spēli. Ar to mums daudz palīdz Aivis Kokins no Jēkabpils, sniedzot statistiku un video. Sezonas svarīgākās spēles būs Eiropas Izaicinājuma kausā pret Ungārijas komandu. Gatavojoties Eiropas kausiem, spēli ar citu Baltijas līgas komandu Jelgava/LLU aizvadīsim Sporta namā “Daugava”, kur tiksimies ar ungārietēm. Arī reizi nedēļā trenējamies “Daugavā”. Tomēr neaizmirstam arī par Latvijas čempionātu un Latvijas kausu.”

Spēle starp Rīgas un Jelgavas komandām nākamsvētdien Sporta namā “Daugava” notiks pulksten 19:00.

Vairāk par Baltijas līgu meklē: šeit