Credit24 Meistarlīgā - Latvijas čempionāta fināla atkārtojums

Credit24 Meistarlīgā šīs nedēļas “grāvējs” būs sestdien, kad tiksies iepriekšējās sezonas Latvijas čempionāta finālisti Rīgas RTU/”Robežsardze” un Jēkabpils Lūši”. Vairākas spēles arī Nacionālajā Līgā un mūsu "leģionāriem" ārzemēs

30/10/2019

Lai arī šosezon krietni labāk veicies jēkabpiliešiem, šo var nosaukt par Latvijas spēcīgākās komandas noskaidrošanas maču.
Intrigai – Armands Āboliņš pēc sezonas Rīgas kluba rindās atkal spēlē Jēkabpilī.
Spēle notiks Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē, kur plkst. 19:00.
 
Svarīga spēle jau ceturtdien Credit24 Meistarlīgā arī Latvijas izlases galvenā trenera Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”, kas dosies uz "eksāmenu" Tartu, lai pārbaudītu savu šīs sezonas varēšanu cīņā ar pagājušā gada Credit24 Meistarlīgas čempioniem “Bigbank Tartu”. Pērnavas komandas rindās laukumā dosies arī Latvijas izlases kandidāts Kristaps Platačs.
 
Spēles 30. oktobrī Limbažos un 3. novembrī Jelgavā tiks translētas sportacentrs.com portālā.
 
Vairāk par “Credit24” meistarlīgu meklē – www.vcl.lv
 
Nacionālajā līgā vīriešiem, kamēr pagājušās sezonas čempioni Vecumnieki cietuši jau divus zaudējumus trijās spēlēs, šonedēļ uzmanību ir vērts pievērst diviem citiem dueļiem. Vienā no tiem Rīgas Volejbola skolā sestdien, pulksten 13:00, tiksies jaunā maiņa – RVS uzņems “Jēkabpils Juniori”/JSS vienību. Abas komandas turnīra tabulā atrodas blakus. Savukārt dienu vēlāk Daugavpils BJSS sporta zālē pulksten 15:00 tiksies divas komandas ar Daugavpils saknēm – VK “Ezerzeme”/DU ar Daugavpils Novads/Daugavpils Tehnikums. Turklāt abas vienības turnīra tabulā ir līderpozīcijās.
Vairāk par Nacionālo Līgu - http://www.nacionalaliga.lv
 
Ārvalstīs:
Francijas Pro A līgā Hermans Egleskalns un “Tours Volley-Ball” šo sezonu sākuši ar trim zaudējumiem četrās spēlēs. Vai tā ir likumsakarība, varēs vērot sestdien, kad savā laukumā Latvijas laika pulksten 20:30 Tūras volejbolisti uzņems Ažaksjo klubu, kam ir par vienu uzvaru vairāk.
 
Krietni labāk veicas Romāna Sauša pārstāvētajai “Arago de Sete V.B”, kas svinējusi trīs panākumus un ieņem trešo vietu 14 komandu konkurencē. Piektdien, pulksten 21:00, Setas volejbolisti viesosies Kannās pie līgas līdervienības “AS Cannes Volley-Ball”, kura četros mačos nav zaudējusi.
 
Ukrainas superlīgā Uģa Krastiņa trenētā Ļvivas “Barkom-Kažaņi” savā laukumā piektdien un sestdien uzņems citu čempionāta dalībnieci Viņņicas komandu “VK MHP-Viņņica”, kuras rēķinā arī ir četras uzvaras četrās spēlēs.