Šonedēļ Nacionālajā Līgā un Latvijas Čempionātā – 8 spēles, Credit24 Meistarlīga un Baltijas līga – “atpūšas”

Credit24 Meistarlīgā vīriešiem un Baltijas Līgā sievietēm nedēļas nogalē spēles nenotiks, ļaujot visu uzmanību pievērst Nacionālajai Līgai vīriešiem un Latvijas Čempionātam sievietēm.

24/10/2019

26. oktobris, sestdiena
Nacionālā Līga vīriešiem
 
RTU “studenti” savā laukumā uzņems VK Ventspils volejbolistus. Abas komandas Rietumu divīzijā ir vadošo komandu lokā un ņemot vērā, ka abās komandās ir daudz pieredzējušu spēlētāju, sagaidāma sīva un aizraujoša spēkošanās.
Spēles sākums 13.00, Latvenergo sporta zālē, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 12.
 
Jelgavas novada komanda mājas spēlē uzņems Kuldīgas NSS komandu. Jelgavniekiem šī spēle dos iespēju pierādīt, ka šī brīža atrašanās divīzijas priekšpēdējā vietā ir vien mazā spēļu aizvadītā skaita dēļ, kamēr kurzemniekiem centīsies noturēties Rietumu divīzijas vadošo komandu pulkā.
Spēles sākums 14.00, Jelgavas NSC zālē.

Latvijas Čempionāts sievietēm

Latvijas sieviešu izlases galvenās treneres Ingunas Minusas trenētā RSU/MVS komanda savā laukumā uzņems LU komandu. Sezonas ievadā abas komandas ir aizvadījušas pa divām spēlēm, taču RSU komandā tajās ir izcīnijusi uzvaras, kamēr LU komanda ir cietusi divus zaudējumus.
Spēles sākums 18.00, RSU sporta kluba zālē, Rīgā, Friča Brīvzemnieka ielā 24.
 
 
27. oktobris, svētdiena
Nacionālā Līga vīriešiem
 
SK Talsi savā laukumā uzņems VK Ozolnieku komandu. Raugoties no statistikas viedokļa talsenieki sezonu iesākuši nepārliecinoši, jo trīs spēlēs piedzīvoti zaudējumi ar 0:3, tomēr lielā daļā aizvadīto spēļu talsenieki ir zaudējuši tikai setu galotnēs un savās mājās komanda pretiniekam noteikti “ceļu negriezīs”. Ozolnieku komandai trīs spēlēs izdevies izcīnīt 2 uzvaras, taču gandrīz visās spēlēs ir bijis nepieciešams aizvadīt maksimālo setu skaitu.
Spēles sākums 14.00, SN Talsi.
 
Aizpute savās mājās tiksies ar Jelgavas novada komandu. Pirms gaidāmajām cīņām abas komandas Rietumu divizījas turnīra tabulā atrodas blakus viena otrai.
Spēles sākums 18.00, Aizputes novada SC.
 
Latvijas Čempionāts sievietēm
 
Kā pirmās savā starpā tiksies LU un Mārupes SC komandas. Mārupes komandas ambīcijas šajā sezonā ir cīnīties par medaļām, kamēr LU komanda centīsies pierādīt, ka neveiksmīgais sezonas sākums ir vien apstākļu sakritība.
 
SK Babīte pret RSU/MVS. Pretējās laukuma pusēs būs abi sieviešu izlases treneri – Pēteris Plūme un Inguna Minusa. Babītes komanda līdz ar trenera maiņu ir atjauninājusi arī komandas sastāvu, kurš var solīt pārsteigumus katrā spēlē. Par spēles favorītiem gan uzskatāma RSU komanda, kuras sastāvā spēlē arī vairākas Latvijas sieviešu izlases kandidātes.
 
Mārupes SC pret SK Babīte. Dienas pēdējā spēlē daudz ko noteiks komandu noskaņojums.

Spēļu sākumi 14.00, 16.00 un 18.00, sabraukums notiek RSU sporta kluba zālē, Rīgā, Friča Brīvzemnieka ielā 24.