Nacionālajā līgā aizvadītas 6 spēles

Nedēļas nogalē norisinājās trīs cīņas Austrumu un trīs cīņas Rietumu divīzijā.

21/10/2019

Rietumi

Kuldīgas NSS uzņēma SK RTU komandu. Jau spēles iesākumā SK RTU komandas spēlētāji parādīja, ka ir šīs cīņas favorīti un pārliecinoši aizvadīja pirmos divus setus tajos uzvarot. Kuldīgas puiši tik viegli spēli neatdeva un spraigā cīņā uzvarēja trešo setu, turpinot cīnītes par iespēju pacīnīties par uzvaru arī visā spēlē. Tomēr ceturtajā setā RTU komanda noturēja spēles gaitu savāl labā un uzvarot tajā izcīnīja uzvaru visā spēlē ar 3:1 (25:17 25:19 20:25 25:21).
Uzvarētāju komandā lielisku sniegumu rādīja Jānis Muižnieks, kurš bija visas spēles rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 21 punktu (tajā skaitā 3 blokiem). Jāpiezīmē visas RTU komandas spēles laikā 15 gūtie punkti ar bloku. Kuldīgas komandā rezultatīvākais ar 16 gūtajiem punktiem bija Toms Prokofjevs
 
VK Ventspils savā laukumā uzņēma SK Talsi komandu. Pirms šīs spēles Ventspils komanda bija papildinājusi savu sastāvu ar pieredzējušajiem Oskaru Pugu un Māri Martuzānu. Lai arī spēles pirmā seta rezultāts rāda, ka spēle iesākusies saspringti, VK Ventspils spēlētāji nedeva iespēju Talsu komandai gūt uzvaru kādā no setiem un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 (25:23 25:17 25:19)
Spēles rezultatīvākais spēlētājs ir uzvarētāju komandā bija "jaunpienācējs" Oskars Puga ar gūtiem 15 punktiem. Talsu komandā ar 10 gūtajiem punktiem atzīmējās Matīss Pētersons.
 
Kā iepriekš prognozēts, ļoti sīva un aizraujoša izvērtās Aizpute un VK Ozolnieki komandu cīkstēšanās. Abas komandas cīnījās godam, aizspēlējoties līdz piektajam setam. Nervus kutinošā spēlē savu nosvērtību un profesionalitāti parādīja VK Ozolnieki spēlētāji, kuri uzvarot piekto, izšķirošo setu, uzvarēja arī visā spēlē ar rezultātu 3:2. (20:25 25:17 25:20 22:25 15:13)
Lielisku sniegumu parādīja VK Ozolnieku rezultatīvākais spēlētājs Emīls Elksnītis, kurš ieguva 27 punktus (tajā skaitā 4 bloki). Jāuzslavē arī Aizputes komandas spēlētājs Kārlis Kliemanis, kurš spēles laikā guva 21 punktu, tajā skaitā ar vienu netveramu servi un 3 ar rezultatīviem blokiem.
 
Austrumi
 
Kā pirmie, jau ceturtdienā, tikās MSĢ/Jaunsardze komanda ar saviem mūžsenajiem pretiniekiem RVS komandu. Salīdzinoši drošu uzvaru šajā reizē izcīnīja viesi no Rīgas ar 3:1 (25:16 25:21 21:25 25:21).
Rezultatīvākais Rīgas komandā - Haralds Kazeks ar 21 gūto punktu. MSĢ/Jaunsardze rindās Eduards Stieģelis guva 22 punktus.
 
Sestdien, spēlē starp Vecumnieki un MSĢ/Jaunsardze komandām, vecumnieku puiši neļāva pretiniekiem nevienā no setiem gūt vairāk par 20 punktiem un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 (25:20 25:20 25:16)
Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Andris Zadovskis, iegūstot 16 punktus, tajā skaitā ar 3 netveramām servēm. MSĢ/Jaunsardze rindās līderā lomā atkal Eduards Stieģelis ar 11 gūtajiem punktiem.
 
Visbeidzot divīzijas nominālo līderu VK Ezerzemes/DU un Jēkabpils Juniori/JSS savstarpējā cīņā ar rezultātu 3:1 (27:25 25:17 23:25 26:24) uzvaru svinēja VK Ezerzeme/DU spēlētāji. Spēles setu gala rezultāts rāda, ka Jēkabpils puiši katrā no setiem rādīja cienīgu sniegumu un sīvu cīņu, neļaujot VK Ezerzemes spēlētājiem atslābt ne brīdi.
Šajā spēlē rezultatīvu sniegumu rādīja VK Ezerzemes komandas spēlētājs Sergejs Ivanovs, kurš guva 20 punktus (tajā skaitā ar 2 netveramām servēm un 2 blokiem). Jēkabpiliešu rindās Kristers Dardzāns guva 14 punktus.
 
Austrumu divīzijas līderi, šajā sabraukumā gūstot vērtīgos punktus, ir VK Ezerzeme/DU komandas spēlētāji ar 8 punktiem.
Rietumu divīzijā norit spraiga cīņa par līdera pozīciju starp SK RTU, Kuldīgas NSS un VK Ozolnieku komandām, katrai no komandām iegūstot 6 punktus.
 
Nākamās spēles noritēs jau gaidāmajās brīvdienās, tiekoties Daugavpils nov./Daugavpils tehnikuma un Jēkabpils Junioru/JSS komandām austrumu divīzijā.
Prognozējams, ka Rietumu divīzijā spraigas cīņas norisināsies starp SK RTU un VK Ventspils komandām, kā arī Jelgavas novada un Kudīgas NSS komandām.
Tiekamies jau nākamajās brīvdienās!
 
Plašāk - www.nacionalaliga.lv