“Brazīlija” pārceļas uz “Ruukki” - Mārupes novadā atklāj jaunu pludmales sporta centru

Mārupes novadā, “Lavandās” atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs “Ruukki”, kurā ikvienam apmeklētājam būs iespēja ne tikai spēlēt pludmales volejbolu vai tenisu visa gada garumā, bet arī apmeklēt jogas un fitnesa nodarbības, kā arī izbaudīt gardus ēdienus un dzērienus veselīga uztura kafejnīcā.

13/09/2019

Latvijas klimatiskie laikapstākļi liedz iespēju spēlēt pludmales sporta veidus zem klajas debess visu cauru gadu, tāpēc gada aukstākajos mēnešos pludmales volejbolistiem ir nepieciešama vieta, kur baudīt šīs spēles burvību un gatavoties gaidāmajai sezonai. Šī iemesla dēļ pirms 10 gadiem tika uzcelts pludmales volejbola centrs “Brazīlija”, kas šoruden ir mainījis savu atrašanās vietu un ieguvis jaunu nosaukumu – “Ruukki” pludmales centrs.

“Pirms gada mēs aizslēdzām “Brazīliju”, bet šodien svinīgi tiek atklāts “Ruukki” pludmales centrs. Esmu gandarīts un pateicīgs visai komandai, kas ieguldīja darbu, idejas un spēkus šīs halles tapšanā. Tāpat es arī priecājos, ka ar darbu, ko esam šeit ieguldījuši, varēsim ikvienam apmeklētajam sagādāt prieku, izklaides iespējas un vietu, kur sasniegt jaunas sportiskās virsotnes. Mēs vēlējāmies uzbūvēt pašu labāko pludmales halli pasaulē, tāpēc konsultējāmies ar treneriem, tiesnešiem un citiem ekspertiem. Šis ir mūsu, Latvijas uzņēmēju, ieguldījums Latvijas tautas veselībā un sportiskajā garā,” stāsta “Ruukki” pludmales centra līdzīpašnieks Andris Blaka.