SIA “LatGran” oficiāli paraksta ilgtermiņa sadarbības līgumus ar LVF un Jēkabpils “Lūšiem”

4. septembrī, Jēkabpils pilsētas domē, klātesot Jēkabpils mēram Aivaram Krapam, SIA “LatGran” valdes loceklim Mārtiņam Zvejniekam, Jēkabpils “Lūši” prezidentam Mārim Trušelim, LVF prezidentam Jānim Bukam un LVF ģenerālsekretāram Kasparam Timermanim, tika parakstīti sadarbības līgumi ar volejbola klubu Jēkabpils “Lūši” un Latvijas volejbola federāciju.

5/09/2019

Ar Latvijas volejbola federāciju noslēgtais līgums paredz 3 gadu atbalstu jauniešu un junioru izlasēm 60 tūkstošu eiro vērtībā, bet Jēkabpils “Lūši” 3 gadu sadarbības līguma ietvaros saņems 15 tūkstošu eiro lielu atbalstu.

Jānis Buks, Latvijas volejbola federācijas prezidents: “Uzrunājot SIA “LatGran” par sadarbības iespējām, jau pirmajās sarunās bija jūtams, ka uzņēmumu interesē divi virzieni – jaunatnes attīstība un atbalsts reģionam. No savas puses darīsim visu, lai attaisnotu mums doto uzticības kredītu!”

Mārtiņš Zvejnieks, SIA “LatGran” valdes loceklis: “Lai arī formāli atrodamies Krustpils novadā, mēs sekojam un, protams, priecājamies par Jēkabpils komandas “Lūši” panākumiem. Sarunās ar Latvijas volejbola federāciju un Jēkabpils “Lūši” vadību sapratām, ka vēlamies atbalstu vērst tieši labāko jauno spēlētāju attīstībai. Tamdēļ atbalstīsim Latvijas volejbola jaunatnes un junioru izlases, kā arī Jēkabpils komandu “Lūši”, kura mūsu reģionā garantē iespēju vietējiem talantiem turpināt spēlēt Baltijas līmenī.”

Māris Trušelis, volejbola kluba Jēkabpils “Lūši” prezidents: “Priecājos. ka mūsu darba augļus novērtē ne vien vārdos, bet arī darbos. Komandas treneris Mārcis Obrumans jau vairākus gadus individuāli strādā ar Jēkabpils labākajiem jauniešiem, ir kļuvis par U-15 izlases galveno treneri. Notiek plānveidīgs darbs. Ticu, ka ieguldītais darbs vienmēr atmaksājas un ceru, ka arī nākotnē varēsim runāt par Jēkabpilī augušiem volejbola talantiem.”

Aivars Kraps, Jēkabpils domes priekšsēdētājs: “Esmu patiesi priecīgs, ka mūsu reģionā esošs uzņēmums šajā dinamiskajā un mainīgajā laikā ir izvēlējies ilgtermiņā atbalstīt konkrēta sporta veida federāciju, kā arī Jēkabpils lepnumu – volejbola komandu “Lūši”. Ceru, ka šim piemēram sekos arī citi uzņēmēji un atbalstītāji!”

Tikšanās laikā tika pārrunātas iespējas nākotnē izlašu spēles aizvadīt topošajā Jēkabpils sporta centra daudzfunkcionālajā hallē.

Plānots, ka 2019./2020. gada sezonā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīros startēs 4 junioru izlases: U-17 un U-19 meiteņu izlases, kā arī U-18 un U-20 zēnu izlases.

FOTO: Jēkabpils pilsētas pašvaldības arhīvs