ERGO OPEN 2019 fināls Jūrmalā, sieviešu konkurencē startēs 3 Eiropas čempiones

31. augustā un 1. septembrī notiks “ERGO OPEN 2019” noslēdzošais posms Jūrmalā, kurā tiks izcīnīti Latvijas čempionu tituli vīriešu un sieviešu konkurencē. Šajā posmā startēs tikai pašmāju pāri. Dalībnieku rindās redzēsim veselas 3 Eiropas čempiones, kā arī pēc ilgāka pārtraukuma smiltīs savus spēkus izmēģinās Olimpisko spēļu dalībnieks Ruslans Sorokins.

28/08/2019

Sacensības iesāksies sestdien, plkst. 9.30 ar kvalifikācijas turnīru vīriešiem, bet no 10.00 līdz pat vakaram tiks noskaidroti 8 labākie vīriešu un 4 labākie sieviešu pāri, kuri sacensības turpinās svētdien 10.00, lai noskaidrotu uzvarētājus.

Sieviešu konkurencē, iespējams, intriga izpaliek jau pirms turnīra sākuma, jo startēs 2019. gada Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, taču “mājas” smiltīs redzēt darbībā labāko Eiropas pāri – šāda iespēja jāizmanto! Iepriekš rakstīto prognozi gan apstrīdēt centīsies jaunās Anete Namiķe/Varvara Brailko, gan vēl viena Eiropas čempione – Inese Jursone, kas startēs pārī ar savu meitu Kristu Paegli.

Vīriešu turnīrā ar 1. numuru izsēti Mihails Samoilovs un Aleksandrs Solovejs, kuru kopējā saspēle uzlabojas ar katru turnīru. Apstrīdēt nominālo favorītu pretenzijas uz titulu centīsies gan Toms Šmēdiņš pārī ar Kristapu Šmitu, gan Rinalds Aišpurs ar Arni Reliņu. Interesanti, ka turnīrā redzēsim arī kādu laiku smiltīs neredzēto Olimpisko spēļu dalībnieku Ruslanu Sorokinu, kurš startēs ar vienu no labākajiem Latvijas junioru spēlētājiem Ardi Danielu Bedrīti.

Balvu fonds gan dāmām, gan vīriem ir līdzvērtīgs – 1500 eiro.

Jau septīto gadu čempionāta norisi atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

ERGO OPEN Jūrmalas posma sacensību norises laiki:
Sestdiena, 31. augusts, no plkst. 9.00 – kvalifikācijas turnīrs vīriešiem
Sestdiena, 31. augusts, no plkst. 10.00 – 16 komandu pamatturnīrs sievietēm un vīriešiem, kā arī izslēgšanas turnīra 1. kārta.
Svētdiena, 1. septembris  no plkst. 10.00 – ¼ fināli un ½ fināli