Doma laukumā atkal tiks bērtas pludmales volejbola smiltis

Turpinot pagājušā gada aizsākto tradīciju, arī šogad pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā – norisināsies “Rīgas pludmales volejbola nedēļa”. Arī šogad te būs vērojamas aizraujošas Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, notiks amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums. Organizatori parūpējušies arī par pārsteigumiem skatītājiem.

06/08/2019

Arnis Tunte pasākuma idejas autors un galvenais organizators aicina visus atnākt klātienē un piedzīvot pludmales volejbola lielisko atmosfēru: ‘Pagājušogad mēs izdarījām šķietami neiespējamo – pierādījām, ka pludmales volejbols var ienākt pašā Rīgas centrā, izbūvējot tur smilšu laukumus. Arī šogad neapstāsimies pie jau sasniegtā un esam gatavi ļauties jauniem izaicinājumiem un neaizmirstamam vasaras noslēgumam Vecrīgā.’

Aizraujoši pludmales sporta pasākumi Doma laukumā norisināsies no 28. līdz 30.augustam. “Rīgas pludmales volejbola nedēļa” ir pirmā iespēja šogad Latvijā tikties ar pašmāju labākajām pludmales volejbolistēm Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenko, kas ir parādījušas lielisku sniegumu un pretendē uz dalību Olimpiskajās spēlēs. Viņām laukumā pretī stāsies viešņas no Nīderlandes -  Marlēna Ramonda Van Jersela (Marleen Ramond–Van Iersel) un Džoja Stube (Joy Stubbe), kuras arī neatlaidīgi cīnās, lai sasniegtu Olimpiskās spēles. Šāda līmeņa starptautiska sieviešu pludmales volejbola spēle Latvijā būs skatāma pirmo reizi.

Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem baudāmākajiem nedēļas notikumiem noteikti būs ‘King of the beach’ turnīrs, kurā par Doma laukuma Kinga titulu individuāli, katrā spēlē mainoties ar pāriniekiem, sacentīsies Mārtiņš Pļaviņš, Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš un Edgars Točs.

Jau ierasti pasākuma viena diena būs veltīta jauniešiem, kuriem būs iespēja piedalīties treniņos un citās aktivitātēs un satikt savus pludmales volejbola elkus. Uzspēlēt ekskluzīvākajā pludmales volejbola laukumā Latvijā šogad varēs arī amatieri, bet Latvijas populārie sportisti, aktieri un mūziķi piedalīsies labdarības spēlē. Notiks arī brīvās cīņas smiltīs un citi pārsteigumi.

Šāds pasākums nebūtu iespējams bez atbalstītājiem. Pasākumu rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, “Ekoosta”, “Helio” “Grindex”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA”.