ERGO OPEN 2019 turpinās Cēsīs, smiltīs atgriežas Eiropas čempione Jursone

Latvijas karoga dzimtenē Cēsīs no 2. līdz 4. augustam “ERGO OPEN 2019” pulcēs 15 sieviešu un 27 vīriešu pārus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sieviešu konkurencē pēc 2 gadu pārtraukuma startēs 2009. gada Eiropas čempione pludmales volejbolā Inese Jursone, bet vīru konkurencē, nestartējot vairākiem iepriekšējos posmos triumfējušiem pāriem, solās sīvas cīņa par uzvaru Cēsu posmā.

01/08/2019

Sacensības iesāksies piektdien, plkst. 18.30 ar kvalifikācijas turnīru vīriešiem, bet sestdien no 10.00 līdz pat vakaram tiks noskaidroti 8 labākie pāri sieviešu un vīriešu konkurencē, kuri sacensības turpinās svētdien 9.00, lai noskaidrotu uzvarētājus.

Sieviešu konkurencē par intrigu rūpēsies Inese Jursone, kas atgriežas smiltīs pēc ģimenes papildinājuma sagaidīšanas un startēs kopā ar savu vecāko meitu – Kristu Paegli, kura līdz šim startēja pārī ar Martu Ozoliņu. Arī ERGO OPEN 2019 turnīra favorītpāris startēs mainītā sastāvā – nespēlējot Anetei Namiķei, Varvara Brailko spēlēs kopā ar Nikolu Einbergu. Ierindā būs galvenās konkurentes Kristīne Briede/Vanesa Grosberga, kā arī vairāki Lietuvas un Igaunijas pāri.

Vīriešu turnīrā ar 1. numuru izsēts Latvijas pāris Mihails Samoilovs/Aleksandrs Solovejs, bet nopietnu konkurenci šim pārim plāno sastādīt vairāki Mihaila bijušie pārinieki – Matīss Gabdulļins startēs ar Arni Tunti, bet Kristaps Šmits spēlēs ar Atvaru Vildi. Konkurceni šim trio sastādīs gan pieredzējuši pāri no Latvijas, tāpat dalībnieku pulkā būs lietuvieši un igauņi. Šajā posmā Wild Card ir piešķirts un pamatturnīrā startēs arī Cēsu puses pludmales volejbolisti Andris Dolženko un Rihards Lazdiņš.

Balvu fonds gan dāmām, gan vīriem ir līdzvērtīgs – 1500 eiro.

Šosezon “ERGO OPEN 2019” Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos. Sezonas posmi jau notikušu Ventspilī, Alūksnē, Saulkrastos, Jūrmalā, šonedēļ sacensības Cēsīs, bet finālposms tiek plānots Rīgā. Izņemot posmu Saulkrastos, visos startēs arī dāmas.

Jau septīto gadu čempionāta norisi atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

ERGO OPEN Cēsu posma sacensību norises laiki:

Piektdiena, 2. augusts, no plkst. 18.30 – kvalifikācijas turnīrs vīriešiem

Sestdiena, 3. augusts, no plkst. 10.00 – 16 komandu pamatturnīrs sievietēm un vīriešiem, kā arī izslēgšanas turnīra 1. kārta.

Svētdiena, 4. augusts, no plkst. 9.00 – ¼ fināli

Svētdiena, 4. augusts, no plkst. 11.00 – ½ fināli un Fināli