Uzsākts darbs pie U-15 zēnu un U-14 meiteņu izlašu komplektācijas

Aizvadīta atlase jaunākajām Latvijas volejbola izlasēm, 2005./2006. gadā dzimušajiem zēniem un 2006./2007.gadā dzimušajām meitenēm.

Par U-15 zēnu izlases galveno treneri ir iecelts Jēkabpils “Lūšu” galvenais treneris Mārcis Obrumans, bet U-14 meiteņu izlasi vadīs Kuldīgas novada sporta skolas trenere Ieva Ņečiporuka.

Tradicionāli jauniešu izlases komplektācija sākās ar atlasi, kura šoreiz tika organizēta Rīgas Volejbola centra laukumos.  Uz zēnu izlases atlasi bija ieradušies 30 jaunieši, savukārt uz meiteņu nedaudz vairāk - 37. Jauniešiem bija jāparāda savs varējums pildot dažādus fiziskās sagatavotības kontrolnormatīvus, kā arī bija iespēja piedalīties galveno treneru koptreniņā.

Pieminēšanas vērts ir fakts, ka pirmo reizi jauniešu izlases tiek komplektētas 2 gadus pirms pirmās Eiropas čempionāta kvalifikācijas, kas norisināsies, šai vecuma grupai, 2021.gada pavasarī.

Jau nākamnedēļ U-15 zēnu izlase aizvadīs pirmo treniņnometni Jēkabilī no 8.-13.jūlijam. Uz nometeni izlases galvenais treneris Mārcis Obrumans ir uzaicinājis 20 kandidātus.