Noslēdzies jaunatnes čempionāta U-17 vecuma grupas 2. posms Ventspilī

Puišu grupā otro posmu pēc kārtas triumfēja Kristians Fokerots un Klāvs Vilde, bet meitenēm uzvarēja iepriekšējā posma bronzas laureāte Anete Pundure, kas Ventspilī startēja ar citu pārinieci – Kati Vasiļjevu.

29/06/2019

Puišu konkurencē, salīdzinot ar pirmo posmu Vecāķos, vairāki spēlētāji startēja ar jauniem pāriniekiem, taču Fokerota/Vildes pārsvaram “pretieročus” neviens neatrada jau otro posmu pēc kārtas. Atkārtoti otro vietu izcīnīja Sandis Bērziņš, šoreiz pārī ar Reini Andersonu. Goda pjedestālu ar 3. vietu noslēdza Eduards Stieģelis un Kaspars Kronbergs, jo pretinieki cīņā par trešo vietu – Markus Silkalns un Reinis Rorbaks no cīņas izstājās traumas dēļ.
http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/2-1posms-u17-ventspils/0/rezultati-vietu-sadalijums
 
Meitenēm triumfēja Anete Pundure un Kate Vasiļjeva, kuras finālā uzvarēja Beāti Liepājnieci un Aniju Paulu Ozoliņu. Godpilno 3. vietu ieguva Loreta Kirilova duetā ar Paulu Žukovsku, kuras mazajā finālā apspēlēja Annu Rītu un Elīzu Līvu Kalniņu.
http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019-jaunietes/2-1posms-u17-ventspils/0/rezultati-vietu-sadalijums
 
Pateicamies mūsu atbalstītājiem: Olimpiskais centrs Ventspils, VENDEN un Domše Latvija.
Īpašs paldies VPVK Bloks un Aināram Sokam, kā arī Ilmāram Vensbergam.