Aizraujošais ERGO OPEN 2019 “Saulkrastu kokteilis” ir klāt, startēs visi labākie Latvijas pludmales volejbola pāri

“ERGO OPEN 2019” trešais posms “Saulkrastu kokteilis” no 20. līdz 22. jūnijam pulcēs 30 vīriešu duetus. Dalībnieku rindās būs visi vadošie Latvijas pludmales volejbolisti, Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu un Mārtiņu Pļaviņu/Edgaru Toču ieskaitot.

20/06/2019

Konkurenci šiem duetiem centīsies sastādīt pieci pāri no Lietuvas, Krievijas pāris Likholetov/Bykanov, kā arī labākie Latvijas juniora vecuma pāri. Jau vēsturiski “Saulkrastu kokteilī” ir spēlējuši tikai vīriešu pāri un tradīcija tiks saglabātas arī 2019. gada sezonā. Šajā “ERGO OPEN 2019” posmā spēlētāji sadalīs sezonas lielāko balvu fondu – 8 000 dolārus.

Turnīrā ar 1. numuru izsēti A.Samoilovs/J.Šmēdiņš, kā otrie – Pļaviņš/Točs, bet trešie – T.Šmēdiņš/Regža. Kā nākamie seko M.Samoilovs/Gabdulļins un lietuvieši Rumševičius/Každailis. Jau trešo turnīru pēc kārtas ar jaunu pārinieku startēs U-22 Eiropas čempions Kristaps Šmits. Šoreiz Kristapa pārinieks būs pieredzējušais Aleksandrs Solovejs. Tāpat ierindā būs gan 23. sezonu pludmales volejbolā aizvadošais Kaspars Salmiņš pārī ar Raimondu Vilmani, gan Wild Card ieguvušie juniori Stankevičs/Rinkevičs.

Sacensības Saulkrastu Jūras Parkā iesāksies ceturtdien pulksten 14:00 ar kvalifikācijas turnīru, kurā par četrām vietām pamatturnīrā cīnīsies 18 pāri. Interesanti, ka “ERGO OPEN 2019” Alūksnes posma uzvarētāji – lietuvieši Stankevičius/Knašas atkal startēs no kvalifikācijas turnīra kārtas.

“Saulkrastu kokteilis” ir slavens kā īpašs pludmales volejbola posms, kur līdztekus notikumiem smilšu laukumos notiek dažnedažādas aizraujošas izklaides skatītājiem, konkursi un noslēdzošajā vakarā – ballīte līdz pat rīta gaismai.

Šosezon “ERGO OPEN 2019” Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos. Sezona tika atklāta Ventspilī, tad turpinājās Alūksnē un šonedēļ –  Saulkrastos. Nākamie posmi notiks Jūrmalā un Cēsīs, bet finālposms tiek plānots Jūrmalā vai Rīgā. Izņemot posmu Saulkrastos, visos startēs arī dāmas.

Jau septīto gadu čempionāta norisi atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

Trešā posma Saulkrastos (Jūras Parkā) sacensību norises laiki:
Ceturtdiena, 20. jūnijs, no plkst. 14.00 – kvalifikācijas turnīrs
Piektdiena, 21. jūnijs, no plkst. 10.00 – 16 komandu pamatturnīrs
Piektdiena, 21. jūnijs, no plkst. 17.30 – pirmā izslēgšanas kārta
Sestdiena, 22. jūnijs, no plkst. 12.00 – ¼ fināli
Sestdiena, 22. jūnijs, no plkst. 19.00 – ½ fināli un Fināli
 
Sestdien, no plkst.19.00, pusfinālu cīņas būs vērojamas arī SportaCentrs.com tiešraidē!