Latvijai noslēdzošā mājas spēle Zelta līgā pret bez zaudējumiem spēlējošo Turciju

Latvijas vīriešu volejbola izlases svētdien, 16. jūnijā, Daugavas Sporta namā, plkst. 18.00, aizvadīs pēdējo CEV Eiropas volejbola Zelta līgas spēli tiekoties ar Turcijas izlasi.

16/06/2019

Turcijas komandas sastāvā šajā spēlē neredzēsim iepriekšējās spēles pret Latviju vienu no līderiem – 2. tempa uzbrucēju Burutaju Subasi, kā arī cēlāju Eksi Arslanu. Latvijas izlases sastāvā šajā spēlē nebūs 1. tempa uzbrucējs Edgars Šimanskis, kuram vēdera vīruss, kā arī  Reinis Pekmans, kurš iedzīvojies nelielā savainojumā.

Latvijas vīriešu volejbola izlases galvenais treneris Avo Kēls: “Turcija jau gatavojas Final 4, pēc spēles Rīgā pa tiešo dosies uz Igauniju (Final 4 notiks 21. un 22. jūnijā Tallinā) un domāju, ka viņi iespēlēs savus rezervistus. Arī mēs plānojam dot iespēju rezervistiem, taču neatkarīgi no tā, kurš būs laukumā mērķis būs noturēt spēles kvalitāti un cīnīties par uzvaru. Jā, pirms turnīra mūsu mērķis bija noturēties Zelta līgā, bet šobrīd esam situācijā, kur varējām pat cerēt uz iekļūšanu Final 4, taču kā saka – "pēc kara visi gudri" un par to šobrīd vairs nedomāju. Esam aizvadījuši saturīgu turnīru, kurā vairāki spēlētāji ir sevi apliecinājuši jaunā kvalitātē.”

Spēle būs vērojama LTV7 tiešraidē no 17.55 - TIEŠRAIDE

Biļetes uz spēli nopērkamas ŠEIT