Zelta līga turpinās, Latvija tiksies ar Slovākiju

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien, 12. jūnijā, Slovākijā, plkst. 17.00 (pēc Latvijas laika), CEV Eiropas volejbola Zelta līgas spēlē tiksies ar Slovākijas izlasi.

12/06/2019

Salīdzinot ar pirmo spēli, Slovākijas komandas sastāvā notikusi tikai libero spēlētāju “rokāde” – Mateja Kubsa vietā ir pieteikts Pavols Kurejs.

Latvijas izlase turpina tādā pašā sastāvā kā pret Beļģiju – mājās palicis Markuss Cielavs, bet dalību Zelta līgā noslēdzis Reinis Pekmans, kurš iedzīvojies nelielā savainojumā.

Latvijas vīriešu volejbola izlases galvenais treneris Avo Kēls: “Noskaņojums komandā ir labs, vienīgi nedaudz ir nogurums no garā ceļa. Apzinos, ka esam situācijā, kad vieta Zelta līgā saglabāta, bet lai iekļūtu Final 4 mums ne vien jāuzvar pašiem, bet jācer uz citu komandu savstarpējo spēļu rezultātiem. Taču uzsvēršu – mēs koncentrējamies uz savu spēli un to, kas jāpaveic pašiem – jāuzvar Slovākija!”

Deniss Petrovs, Latvijas vīriešu volejbola izlases saspēles vadītājs: “Jau no pirmās Zelta līgas spēles cenšamies katru spēli nospēlēt pēc iespējas labāk. Esam pārāk jauna komanda, lai skatītos uz rezultātu, mums jādomā par stabilitāti, lai katra spēle būtu kvalitatīva. Ja būs šī kvalitatīvā spēle, uzvaras un rezultāts neizpaliks. Pirmajā spēlē pret Slovākiju mums ļoti pietrūka stabilitāte servēs. Ja spēsim šo elementu šodien uzlabot, būs interesanta spēle, jo nešaubos, ka treneru korpuss būs sagatavojis taktiskos risinājumus kā uzvarēt slovākus.”

Divas kārtas pirms pamatturnīra beigām A grupā pārliecinošā vadībā atrodas Turcijas izlase ar 12 punktiem, Latvijai ir 7 punkti, bet Slovākijai un Beļģijai attiecīgi 3 un 2 punkti.

Spēle būs vērojama LTV7 tiešraidē no 16.50 - TIEŠRAIDE

Latvijas izlase CEV Eiropas Zelta līgas pamatturnīru noslēgs 16. jūnijā Rīgā, plkst. 18.00 Daugavas Sporta namā tiekoties ar Turcijas izlasi.

Biļetes uz mājas spēli nopērkamas ŠEIT