Aerify Recovery Technology atbalstīs volejbola izlases

Latvijas Volejbola federācija uzsāk sadarbību ar Latvijas uzņēmumu Aerify Recovery Technology, kas ļaus mūsu izlasēm profesionālāk veikt atjaunošanās procesus pēc dažādām izlašu spēlēm.

31/05/2019
“Mums kā Latvijas kompānijai ir svarīgi, lai Aerify Recovery Technology zīmols un produkti, pirmkārt, jau ir plaši atpazīstami un pārstāvēti tepat Latvijā, tāpēc sadarbojamies ar dažādu sporta veidu profesionāļiem.
Volejbols Latvjā ir ļoti atpazīstams sporta veids, tas ir dinamisks, ātrs un prasa ļoti lielu kāju piepūli, kas sportistiem pēc treniņiem un secensībām ir patiešām nogurušas. Mums ir liels gandarījums, ka esam uzsākuši sadarbību ar Latvijas Volejbola Federāciju un ka Aerify Recovery gaisa kompresijas zābaki turpmāk varēs palīdzēt Latvijas volejbola izlases sportistiem ātrāk un efektīvāk atjaunoties pēc smagiem treniņiem, lai sasniegtu labākus rezultātus sacensībās! Mūsdienās, kad sportā visiem ir pieejama jaunākā informācija, treniņu metodes un stratēģijas, katrs nelielais uzlabojums, ko sportisti var gūt, var būt noteicošais un izšķirošais cīņā par uzvaru. Uzlabot atjaunošanos procesu, kas ir būtiska treniņu sastāvdaļa, ir nozīmīgs solis uz priekšu pret konkurenci, tāpēc esam droši, ka sagaidīsim no Latvijas Volejbola izlases arī nebijušus rezultātus! Par to arī vislielākais gandarījums”, uzsver Aerify Recovery Technology zīmola vadītājs un reizē arī fizioterapeits Robins Dedzis.
 
“Dalība izlasēs, ņemot vērā blīvo spēļu grafiku un daudzos pārlidojumus mēneša garumā, ir pārbaudījums jebkuram volejbolistam.
Spēlētāju atjaunošanās procesam šajā laika posmā tiek pievērsta īpaša uzmanība. Esam priecīgi, ka Latvijas uzņēmums "Aerify Recovery Technology" kļuvis par volejbola draugu un turpmāk atbalstīs Latvijas volejbola izlases. 
Zinu, ka uzņēmuma produkti ir iecienīti klasiskā un pludmales volejbola spēlētāju vidū ne vien Latvijā, bet visā Eiropā.
Ticu, ka šis atbalsts palīdzēs Latvijas volejbola izlasēm sasniegt jaunas virsotnes ātrāk”, pārliecināts ir Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis.