RTU/Robežsardze Limbažos izlīdzina rezultātu pusfinālsērijā

Pirmajā „Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionāta pusfināla pārī pagaidām uzvarējuši tikai viesi. Pēc zaudējuma savā laukumā Rīgā RTU/Robežsardze šodien Limbažos uzvarēja turienes OC “Limbaži”/MSĢ un izlīdzināja rezultātu sērijā – 1:1.

„Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionāta pusfināla otro spēli RTU/Robežsardze un OC “Limbaži”/MSĢ aizvadīja šodien Limbažos.

Limbažnieki negaidīti pirmajā spēlē bija ieguvuši sava laukuma priekšrocības, uzvarot viesos ar 3:2, un arī šodien pirmajos divos setos noritēja līdzvērtīgu pretinieku cīņa. Pirmajā setā tā beidzās viesu labā – 26:24, bet otro setu spēja uzvarēt mājinieki – 25:22.

3. sets gan limbažniekiem nepadevās, un jau seta vidū mājinieku treneris Lauris Iecelnieks sāka mainīt spēlētājus, pietaupot labākos spēlētājus nākamajam setam. Ar 25:14 uzvarēja RTU/Robežsardzes volejbolisti, atkal izvirzoties vadībā setos ar 2:1.

4. sets lielā mērā varēja tikt izšķirts jau tā sākumā. Pateicoties vairākām netveramām Gata Garklāva servēm, viesi izvirzījās vadībā ar 10:4.

Ar servju neprecīzu uzņemšanu turpināja grēkot pat Latvijas izlases libero Ingars Ivanovs, un rezultāts rīdzinieku tablo pusē turpināja augt gandrīz divreiz straujāk nekā mājiniekiem. Punktu mačam pielika sekmīgs rīdzinieku bloks – RTU/Robežsardzes uzvara ar 3:1 (24, -22, 14, 15) un izlīdzināts rezultāts sērijā – 1:1.

“Spēle kā jau pleiofā, kurā viss var notikt. To jau limbažnieki pierādīja pirmajā spēlē,” lūgts raksturot šodienas maču, teica ievērojamu ieguldījumu uzvarā devušais Gatis Garklāvs. “šodien mazinājām savu kļūdu skaitu, un izdevās labāk uzservēt, kas deva rezultātu.

Jā, pirmajā spēlē varbūt dažam mūsu komandā iekšā bija sajūta, ka pretī ir jaunieši, bet mēs Baltijas līgā bijām augšgalā. Šobrīd nekas nav beidzies. Sērijā uzvarēs komanda, kas pirmā sakrās trīs uzvaras. Vajag turpināt agresīvi servēt. Tas palīdzēs blokā neitralizēt galvenos pretinieku uzbrucēju Kristapa Šmita un aleksandra Nasonova uzbrukumu virzienus.”

Jau rīt otrā spēle arī otrā pusfinālsērijā. Pulksten 20:30 Daugavpils Universitāte uzņems SK “Jēkabpils Lūši”. Pirmajā spēlē četros setos pārāki bija pašreizējie Latvijas čempioni “lūši”.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātu lasiet šeit.