“Credit24” meistarlīgā pa uzvarai Rīgas un Jēkabpils klubiem

„Credit24” meistarlīgā šodien norisinājās divi Latvijas komandu cīniņi. Uzvaras svinēja rangā augstākie – RTU/”Robežsardze” un “” Jēkabpils lūši”.

Dienas pirmajā cīņā līgas līdere “Bigbank Tartu” viesos ar 3:0 (21, 13, 23) apspēlēja “Rakvere VK”, un vicelīderei RTU/”Robežsardzei” nācās dzīties pakaļ. Tas bija jādara Daugavpilī, un ar savu uzdevumu rīdzinieki tika galā teicami, atbildot Tartu ar trīs setu uzvaru – 3:0 (11, 15, 22). Līdz ar to Rīgas komanda atkal pietuvojās 9 punktu attālumā, bet rīdziniekiem ir divas spēles rezervē.

Uzvarētāju rindās ar 15 punktiem (no tiem 4 – ar servi) izcēlās Gatis Garklāvs, pa 9 punktiem novembra līgas labākajam spēlētājam Armandam Āboliņam un Antonam Nazarovam (4 bloki). Mājiniekiem rezultatīvākais ar 8 gūtajiem punktiem bija Aleksandrs Samuilovs.

Otrā Latvijas komandu duelī uzvarēja mājinieki. “Jēkabpils lūši” savā “midzenī” ar 3:0 (21, 19, 17) pieveica VK “Biolars”/Jelgava un ar 15 punktiem 11 spēlēs atkal iekrāja triju punktu pārsvaru pār 8. vietā esošajiem “TalTech” volejbolistiem. Jelgavnieki tikmēr ar 1 punktu joprojām noslēdz turnīra tabulu.

Mājiniekiem 14 punktus guva Rihards Puķītis, uzbrūkot ar teicamu precizitāti (67%), bet pa 12 punktiem pievienoja Kristers Dardzāns, Vladislavs Blumbergs (4 “eisi” un 70% uzbrukumu efektivitāte) un Ēriks Voroņko. Viesiem rezultatīvākais ar 8 punktiem bija Māris Lancmanis.

Rīt notiks trīs spēkos līdzīgāku sāncenšu dueļi. Daugavpils Universitātes volejbolisti uzņems VK “Biolars”/Jelgava, jēkabpilieši – RTU/Robežsardzi, bet Avo Kēla vadītā “Parnu VK” lūkos sakurt pirti saliniekiem no Sāmsalas.

Vairāk par „Credit24” meistarlīgu lasiet šeit.