Sākas biļešu tirdzniecība uz Latvijas – Izraēlas spēli 9. janvārī

No šodienas var iegādāties biļetes uz Latvijas vīriešu izlases pēdējo spēli Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā Jelgavā. Spēle notiks 9. janvārī Jelgavā.

Latvijas izlasei atlikuši vien divi mači šī Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, lai kvalificētos finālturnīram. B grupas spēlē 6. janvārī Tartu jātiekas ar Igauniju, bet 9. janvārī Jelgavā pulksten 19:30 tiks uzņemta Izraēlas izlase.

Mēnesi pirms Jelgavas spēles sākta biļešu pārdošana. Tās var iegādāties internetā Latvijas Volejbola federācijas mājaslapā šeit: Latvija - Izraēla. Biļetes cena – 6 eiro, pēc 7. janvāra biļešu cena palielināsies. Iespēja iegādāties biļetes būs arī pirms spēles Zemgales Olimpiskajā centrā.

Atgādināsim, ka biļetes uz vilku cīņu Tartu 6. janvārī, kur spēle notiks pulksten 19:00, var iegādāties šeit: Igaunija - Latvija. To cena ir 10 eiro, bet pensionāriem un studentiem – 7 eiro. Ar šo biļeti varēs noskatīties arī Igaunijas – Zviedrijas sieviešu izlašu spēli, kas sāksies pulksten 16:00. 2500 biļetes tiks pārdotas internetā, bet 200 biļetes būs iespējams iegādāties kasē pirms spēles.

Vairāk par Latvijas izlasi vīriešiem lasiet šeit.