Sākas biļešu tirdzniecība uz Latvijas – Igaunijas spēli 6. janvārī Tartu

Kopš šodienas līdzjutēji var iegādāties biļetes uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli Latvija – Igaunija, kas 6. janvārī notiks Tartu.

Latvijas vīriešu valstsvienībai volejbolā Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā atlikušas vairs tikai divas spēles – 6. janvārī Tartu ar Igauniju un 9. janvārī Jelgavā ar Izraēlu.

Lai turpinātu cīnīties par iekļūšanu finālturnīrā, tieši spēle ar Igauniju var kļūt par izšķirošo. Turklāt nebūs jābrauc ne līdz Tallinai, ne līdz Rakverei un pat ne līdz Sāmsalai. Spēle notiks svētdien, 6. janvārī, jaunajā Tartu Universitātes Akadēmiskajā sporta klubā (adrese: Ujula 4), pulksten 19:00. Pirms Igaunijas – Latvijas vīru spēles turpat pulksten 16:00 norisināsies Igaunijas – Zviedrijas sieviešu izlašu spēle. Iegādātā biļete derīga uz abām spēlēm.

Lai līdzjutēju atbalsts palīdz Latvijas vilkiem atgriezties Eiropas spēcīgāko izlašu pulkā pēc 24 gadu pārtraukuma!

Biļetes iespējams iegādāties ŠEIT. Biļete uz divām spēlēm Tartu maksās 10 eiro, studentiem un pensionāriem – 7 eiro. 2500 biļetes uz abām spēlēm tiks tirgotas internetā, un tikai 200 biļetes – stāvvietas – būs pieejamas uz vietas. Šobrīd jau ir pārdota puse biļešu.

Vairāk par Latvijas vīriešu izlasi lasiet šeit.