Sākusies jaunatnes volejbola sezona!

Ar U-16 vecuma grupas finālistu noskaidrošanu sākusies zāles volejbola sezona jauniešiem. No 3. novembra līdz 23. decembrim tiks noskaidroti uzvarētāji Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kausa izcīņā, bet sezonas turpinājumā – medaļu ieguvēji Latvijas jaunatnes čempionātā septiņās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm. Jau ne pirmo gadu LVF kausa ieguvēji vecākajā grupā kļūs zināmi vienā pasākumā ar Latvijas kausa fināliem pieaugušajiem.

Septembra pēdējās dienās starts dots arī pirmajām jaunatnes sacensībām zāles volejbolā – Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kausa izcīņai jauniešiem. Kā ierasts, jaunieši sacentīsies 7 vecuma grupās gan zēmiem, gan meitenēm. Vecuma grupā no U-14 (2005. gadā dzimušie un jaunāki) līdz U-19 (2000. gadā dzimušie un jaunāki) šogad dalību ir pieteikušas 73 meiteņu un 58 zēnu komandas. Abā jaunākajās grupās – U-12 (2007. gadā dzimušie un jaunāki) un U-13 (2006. gadā dzimušie un jaunāki) sacensības sezonas garumā noritēs trijos sabraukumos, un dalībniekus var pieteikt ne vēlāk kā 20 dienas pirms paredzētajām sacensībām (informācija – LVF interneta mājas lapā).

Par pirmajiem finālistiem kļuvuši zēni U-16 grupā. Tie ir Daugavpils BJSS (treneri – N. Čemodanovs, E. Savickis), Rīgas Volejbola skolas komanda (G. Vanags, A. Liniņš), Vecumnieku novada domes sporta skola (R. Zariņš, J. Plūme), Cēsu pilsētas /Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda  (M. Krams, N. Šulte) un Minusas Volejbola skola (A. Reliņš).

Šogad uzsākot jaunatnes LVF kausa izcīņu vienlaicīgi ar pirmajām „Credit24” meistarlīgas spēlēm, jau par tradīciju ir kļuvusi spēcīgāko vecākās grupas komandu finālsacensību rīkošana gada beigās kopā Latvijas kausa fināliem pieaugušajiem. Šogad Latvijas kausa ieguvējus vīriešiem, sievietēm un vecākajai grupai jauniešiem noskaidrosim 22. un 23. decembrī Sporta namā „Daugava”.

Vairāk par jaunatnes čempionātu un LVF kausa izcīņu lasiet šeit.