Volejbolistes uzvar otrajā spēlē Zalcburgā

Pirmssezonas pārbaudes turnīru Zalcburgā ar uzvaru pār Vācijas otrās līgas pārstāvēm “Allgäustrom Volleys Sonthofen” turpināja Ingunas Minusas trenētā Latvijas izlase.

Pēc vēlās spēles piektdienas vakarā sestdien meitenes pagulēja drusciņ ilgāk un uz brokastīm ieradās vēlāk, nekā ierasts parasti. Atpūta deva augļus, un Vācijas komandu „Allgäustrom Volleys Sonthofen” izdevās uzvarēt četros setos – 3:1 (25, 23, 25, -19).

„Bijām atpūtušās. Bija labāka precizitāte, un bijām daudz agresīvākas nekā pirmajā dienā,” pēc mača teica Latvijas valstsvienības galvenā trenere Inguna Minusa. „Komandai bija jāpilda savi uzdevumi. 3. zonas spēlētājām tāpat kā pirmajā spēlē bija savs uzdevums uzbrukumā. Divas spēlētājas – Martu Kamēliju Levinsku un Irbi Andiki Lazdu – mēģināju 4. zonā. Ar servju uzņemšanu tikām galā ļoti labi, bet par diagonāli tikmēr spēlēja Elza Smilškalne.”

Šodien spēle pret Grācas klubu. „Grācai nav spēcīgākais sastāvs,” par rītdienas pretiniecēm saka Minusa. „Viņām vairākas spēlētājas bija Austrijas izlasē, un viņām iedota atpūta. Tāpēc šodien viņas visos četros setos zaudēja Zalcburgas komandai.”

Spēle ar „UVC Graz” latvietēm svētdien Latvijas laika 11:00.

Latviju turnīrā pārstāv: Anna Embrekte, Kristīne Iskorastenko, Alise Elizabete Pastare, Elza Smilškalne, Monta Strazdiņa (visas – RSU/MVS), Kristīne Dzierkale, Linda Liniņa (VK “Jelgava”), Irbe Andike Lazda, Marta Kamēlija Levinska (abas – RVS), Elvita Dolotova (LU) un Sanda Ragozina (SK “Babīte”).