JELGAVAS PILĪ ATZĪMĒ VOLEJBOLA SEZONAS NOSLĒGUMU

Kamēr Latvijas junioru izlases Melnkalnē un Vācijā cīnās par iekļūšanu attiecīgi Eiropas U-20 un U-19 čempionāta finālturnīrā, Jelgavas pilī noticis 2017./2018. gada sezonas noslēguma pasākums, kurā sumināti labākie.

Jelgavas pilī nepiespiestā gaisotnē noticis tradicionālais sezonas noslēguma pasākums, kurā apbalvoti labākie un teikts paldies atbalstītājiem.

Pirmo reizi sezonas noslēguma pasākumā tika apbalvoti labākie jaunatnes treneri un sporta skolas. Sporta skolu un klubu grupā ar dalībnieku skaitu līdz 199 labākie ir:

3. vieta – Minusas Volejbola skola (valdes priekšsēdētāja Inguna Minusa),

2. vieta – Jēkabpils sporta skola (direktors Edgars Lamba),

1. vieta – Cēsu pilsētas sporta skola (direktore Rudīte Vanadziņa).

Sporta skolu un klubu grupā ar dalībnieku skaitu virs 199 šosezon labākie ir:

3. vieta – Kuldīgas novada sporta skola (direktors Agris Kimbors),

2. vieta – Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola (direktors Imants Utināns) un

3. vieta – Rīgas volejbola skola (direktora p.i. Kristaps Čerņavskis).

Par labākajiem meiteņu volejbola komandu treneriem 2017./2018. gada sezonā atzīti:

3. vieta – Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenere Žanna Zaņegina,

2. vieta – Rīgas volejbola skolas trenere Natālija Deveikusa un

1. vieta – Rīgas volejbola skolas treneris Normunds Lūsis.

Zēnu volejbola komandu labākie treneri 2017./2018. gada sezonā ir:

3. vieta – Jēkabpils Sporta skolas treneris Raivis Obrumans,

2. vieta – Jēkabpils Sporta skolas treneris Guntis Grigalis,

1. vieta – Rīgas volejbola skolas treneris Aivars Liniņš.

2017./2018. gada sezonas labākā tiesneša lauri tika Starptautiskās  kategorijas  tiesnesim Salvim Kurtišam, bet visprogresējušākā  tiesneša – Pirmās kategorijas tiesnesim Jurim Mičam.

Labākie treneri bija Andrejs Odinokovs (RVS, NL), Jānis Bomiņš (RVS, NL2), Salvis Cielavs (VK „Ventspils“, NL1), Artūrs Tinte (SK „Babīte“, Baltijas līgas Latvijas čempionāts) un Mārcis Obrumans „Jēkabpils lūši“, „Credit24“ meistarlīgas Latvijas čempionāts), bet sociālajos tīklos veiktās aptaujas rezultātā populārākās komandas titulu ieguva LU (NL), Jēkabpils juniori (NL2), VK „Ventspils“ (NL1), RSU/MVS (LČ) un „Jēkabpils Lūši“ („Credit24“ meistarlīgas Latvijas čempionāts). Tāpat tika sveikti arī visu piecu līgu labākie spēlētāji.

Latvijas Nacionālās līgas čempionātā sievietēm:

  • Marta Kamēlija Levinska (Rīgas Volejbola Skola)
  • Olga Kudrova (Latvijas Universitāte)
  • Ieva Tetere  (Sporta klubs Babīte)

Latvijas Nacionālās līgas 2. divīzijas čempionātā vīriešiem četri labākie spēlētāji pamatturnīrā:

  • Ivars  Ratnieks (Rēzeknes  novads), komandai 4.vieta čempionātā
  • Krists Dambergs (Dundaga)
  • Matīss Pētersons (Dundaga)
  • Kristers  Dardzāns (Jēkabpils Juniori/Jēkabpils  Sporta Skola)  

PLAY-OFF MVP

  • Jānis  Medenis (Rīgas  Volejbola Skola)    

Latvijas Nacionālās līgas 1.divīzijas čempionātā vīriešiem:

  • Labākais diagonāles spēlētājs – Kristaps Šepte (VK Ventspils)
  • Labākais 2. tempa uzbrucējs –  Daniels Nātriņš (SK RTU)
  • 2(otrs) labākais 2. tempa uzbrucējs – Toms Benjavs (VK Ozolnieki)
  • Labākais 1. tempa uzbrucējs –  Askolds Roberts Jāvalds (VK Ventspils)
  • 2(otrs)labākais 1.tempa uzbrucējs – Renārs Jansons(VK Ozolnieki)
  • Labākais libero – Arvis  Anderšmits (VK Ventspils)
  • Labākais cēlājs –  Andis  Maksimovs (VK Ventspils)

Baltijas līgas Latvijas čempionātā sievietēm:

  • Labākā diagonāles spēlētāja –  Līva Sola (VK Jelgava)
  • Labākā 2. tempa uzbrucēja –  Linda Liniņa (VK Jelgava)
  • 2(otra) labākā 2. tempa uzbrucēja – Sandra Breikša (SK Babīte)
  • Labākā 1. tempa uzbrucēja –  Ieva Tetere (SK Babīte)
  • 2(otra)labākā 1.tempa uzbrucēja -  Terēze Hrapāne (VK miLATss), Daugavpils (aicināt komandas  treneri  Žannu Zaņeginu saņemt spēlētājas balvu)
  • Labākā cēlāja –  Sanda Ragozina (SK Babīte)
  • Labākā libero –  Dace Kalniņa (SK Babīte)

Credit24 Meistarlīgas Latvijas čempionātā vīriešiem:

  • Labākais diagonāles spēlētājs - Gatis Garklāvs (RTU/Robežsardze)
  • Labākais 2. tempa uzbrucējs –  Armands Āboliņš (SK Jēkabpils Lūši)
  • 2(otrs) labākais 2. tempa uzbrucējs – Aleksandrs Avdejevs (RTU/Robežsardze)
  • Labākais 1. tempa uzbrucējs – Zigurds Adamovičs (SK Jēkabpils Lūši)
  • 2(otrs)labākais 1.tempa uzbrucējs – Gatis Slavēns (VK Biolars/Jelgava)
  • Labākais libero –  Uģis Puķītis (RTU/Robežsardze)
  • Labākais cēlājs – Edvīns Skrūders (SK Jēkabpils Lūši)

Sezonas noslēguma pasākums gan ir tikai nosacīts beigu punkts, jo junioru izlases cīnās attiecīgā vecuma Eiropas čempionātu kvalifikācijas turnīros, un 2. maijā treniņus pirms Eiropas Sudraba līgas spēlēm uzsāks Latvijas vīriešu izlase, ko tāpat kā sieviešu izlasi augustā gaida arī Eiropas meistarsacīkšu atlases turnīra spēles. Sezona ir beigusies, lai dzīvo sezona!