VAI SK „BABĪTE” LATVIJAS KAUSAM PIEVIENOS ČEMPIONA TITULU?

12. aprīlī ne tikai atzīmēs pirmā kosmonauta došanos izplatījumā un Ķīpsalā Latvijas Volejbola federācijas kopsapulcē vētīs Latvijas volejbola stratēģiju. Vakarā Jelgavā noskaidrosies, kura no komandām – VK “Jelgava” vai SK “Babīte” - saņems Latvijas čempionāta zeltu un kura – sudrabu.

Ceturtdien, pulksten 20:00, Jelgavas sporta hallē sāksies otrā Latvijas čempionāta finālspēle starp mājiniecēm no VK “Jelgava” un SK “Babīte” volejbolistēm. Pirmajā cīņā SK „Babīte” savā laukumā uzvarēja ar 3:1 (16, -21, 27, 13), bet vairāk šosezon komandu ceļi nav krustojušies.

Lai izcīnītu čempiona kausu, Babītes volejbolistēm der uzvara ar jebkādu rezultātu, bet, ja jelgavniecēm izdosies revanšēties, gaidāms tā sauktais zelta sets līdz 25 punktiem un vienas komandas divu punktu pārsvaru.

Ar Jelgavas kluba treneri Jāni Leiti nosmejamies, ka būs “zelta sets”, jo tieši tā, turklāt viesos, abas komandas vinnēja savas pusfināla sērijas – jelgavnieces Daugavpilī un babītietes – Rīgā. “Viss atkarīgs no noskaņošanās,” saka Leitis. “Pirmajā mačā pretinieces vinnēja 3. setu un sāka spēlēt ievērojami brīvāk, bet mēs sasprindzinājāmies. Ja mēs noskaņosimies, tad var būt kā Daugavpilī, kur pretinieces noservējām, ja pretinieces, - uzvarēs viņas.” Spēlētājas treneris “skaņojot” jau kopš pirmās sērijas spēles beigām.

Arī Babītes kluba treneris Artūrs Tinte pēc iepriekšējās spēles uzsvēra koncentrēšanās nozīmi pirms otrā mača. “Viss sākas no sākuma, un iepriekšējā uzvara nekādas lielās priekšrocības nedod. Mums tā ir svarīgākā spēle sezonā, pat pēdējās četrās sezonās. Pagājušajā gadā Ingunas Minusas komandai finālā zaudējām abas spēles, šogad esam spēruši jau vienu solīti uz priekšu. Esam simtprocentīgi gatavi cīņai. Vakar, kad treniņā runājām, bija sajūta, ka meitenes ne tikai ir gatavas, bet arī ļoti grib uzvarēt. Jātiecas pēc otras uzvaras, lai viss neizšķiras divos punktos!”

Vairāk par Latvijas čempionāta norisi lasiet šeit:

https://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/sievietes/BaltijasLiga

VIDEO TIEŠRAIDE SPORTACENTRS.COM ŠEIT