PIRMAJĀS PUSFINĀLA SPĒLĒS UZVAR RSU/MVS UN VK “MILATSS”

Pirmajā no divām Latvijas čempionāta pusfināla spēlēm viesos uzvarēja rangā augstāk izsētās VK “miLATss” un RSU/MVS volejbolistes.

Pirmās Latvijas čempionāta pusfināla spēles notika to komandu laukumos, kam šosezon bija zemāks reitings. Abos mačos uzvarēja reitinga augstākvērtētie klubi.

Latvijas čempiones RSU/MVS volejbolistes izbraukumā ar 3:0 (13, 20, 23) apspēlēja divkārtējās Latvijas kausa ieguvējas SK „Babīte” volejbolistes. Tikai pēdējā setā līdz tā beigām nebija zināmas uzvarētājas, pirmajos divos setos notikumu gaitu laukumā kontrolējot Ingunas Minusas vadītajām viešņām. Rūta Treija uzvarētājām guva 13, Jeļizaveta Morozova – 11 punktus, bet mājinieču rindās rezultatīvākās bija pieredzējušās komandas dalībnieces – Agnese Caica (9 punkti) un Sandra Breikša (8 punkti).

Otrā pusfinālā cīņa ilga četrus setus. Daugavpils VK”miLATss” pārliecinoši uzvarēja pirmos divus setus (25:14, 25:21) un nedaudz zaudēja koncentrēšanos. Tas noveda pie 8:0 VK “Jelgava” kluba labā trešā seta sākumā. Atspēlēties daugavpilietēm neizdevās, taču zaudētais sets deva papildu motivāciju viešņām, kas uzvarēja visā spēlē ar 3:1 (14, 21, -20, 12). Rezultatīvākā viešņām ar 21 gūto punktu bija Elza Smilškalne. 15 punkti Kristīnei Teivānei un 11 – Terēzei Hrapānei. Jelgavniecēm, kuras šodien uzbruka ar zemu efektivitāti, pa 14 gūtiem punktiem labākajai Latvijas klubu spēlētājai Baltijas līgas pamatturnīrā Lindai Liniņai un Līvai Solai.

Atbildes spēles notiks 29. martā Daugavpilī un Rīgā. Ja nepieciešams, tiks spēlēts tā sauktais zelta sets.

Vairāk par Latvijas čempionāta norisi lasiet šeit:

https://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/sievietes/BaltijasLiga