“RTU/ROBEŽSARDZE” UN “BIOLARS/JELGAVA” PLAY-OFF SĀK AR ZAUDĒJUMU

“Credit24” meistarlīgā volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē šodien viesos zaudēja “RTU/Robežsardze”, bet savā laukumā – “Biolars/Jelgava”.

Sērijā līdz divām uzvarām pirmās spēles šodien “Credit24” meistarlīgā aizvadīja Rīgas un Jelgavas klubi, kuriem nācās tikties ar abām līderkomandām un cerības uz uzvaru atlikt uz nākamo maču.

Pamatturnīrā astoto vietu ieguvušie jelgavnieki uzņēma pamatturnīra uzvarētājus “Saaremaa VK” volejbolistus un atzina viņu pārākumu ar 0:3 (-12, -18, -19). Neviens no “Biolars/Jelgava” volejbolistiem nesasniedza 10 gūto punktu atzīmi, bet rezultatīvākais ar 7 gūtajiem punktiem bija Vitālijs Cinne.

Vienu setu Pērnavā uzvarēja “RTU/Robežsardze”, kas izbraukumā ar 1:3 (-24, -16, 19, -17) piekāpās Avo Kēla vadītajam “Parnu VK”. Pamatturnīra līgas rezultatīvākais spēlētājs Gatis Garklāvs guva 18 punktus, bet pretinieku rindās 10 punkti Tomam Švanam.

Ceturtajā pārī sestajā vietā pamatturnīru pabeigusī “Rakvere VK” ar 3:2 (21, -20, -18, 23, 10) pārspēja “BIGBANK Tartu”.

Otrās ceturtdaļfināla pāru spēles sestdien. Rīgas 49. vidusskolā “RTU/Robežsardze” pulksten 14:00 uzņems “Parnu VK”, pulksten 17:00 Kuresārē “Biolars/Jelgava” viesosies pie “Saaremaa VK”, bet pulksten 20:00 “Jēkabpils lūši” uzņems “Selver Tallinn”, un “Rakvere VK” viesosies pie “BIGBANK Tartu”.