LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ U-13 VECUMA GRUPĀ UZVAR JĒKABPILS SPORTA SKOLA

9. un 10. martā Cēsīs, Cēsu Sporta namā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības zēniem U-13 vecuma grupā.

Cēsīs piedalījās 8 labākās komandas, kuras 1.posmā izcīnīja ceļazīmi uz finālu. Komandas divas dienas spēlēja pēc viena apļa principa katra ar katru par uzvaru Latvijas Jaunatnes čempionātā savā vecuma grupā.

Pēc divu dienu aizraujošām un emociju pilnām spēlēm uzvaras laurus plūca Jēkabpils sporta skola(treneri  Guntis Grigalis un Raivis Obrumans), 2.vietu izcīnīja Daugavpils BJSS I(treneris Vladimirs Priščeps), un 3.vietu mājinieki Cēsu PSS/Siguldas VĢ(treneris Normunds Šulte un Māris Krams), 4.vieta Jelgavas NSC(treneris Sarmīte Belte), 5.vieta Kuldīgas NSS(treneris Zigmunds Milzarājs), 6.vieta Minusas Volejbola skola(treneris Arnis Reliņš), 7.vieta Kuldīgas NSS/Skrunda(treneris Vijārs Švānbergs), 8.vieta Vecumnieku NDSS I(treneri Rinalds Zariņš un Rolands Plēsnieks).

Spēļu rezultāti ŠEIT.

Latvijas Jaunatnes čempionāts norisinās 7 zēnu un 7 meiteņu vecuma grupās. Šogad kopā visās vecuma grupās piedalās 201 komandas.