FINĀLČETRINIEKS BEZ LATVIJAS KOMANDĀM

Baltijas līgā volejbolā sievietēm labāko četriniekā neizdevās iekļūt ne RSU/MVS, ne VK “miLATss”.

Abas Latvijas komandas kā pamatturnīrā zemākas vietas ieņēmušas šodien otro maču aizvadīja viesos. Diemžēl abām nācās piekāpties.

Daugavpils VK “miLATss” pēc zaudējuma četros setos savā laukumā šodien ar 0:3 (-17, -22, -15) piekāpās “TU/Eeden” komandai arī viesos. Rezultatīvākās viešņu rindās bija Terēze Hrapāne un Elza Smilškalne, kuras guva pa 9 punktiem.

Tāpat kā daugavpilietes sērijā ar 0-2 atzīt pretinieču pārākumu bija spiestas atzīt arī RSU/MVS volejbolistes. Arī šoreiz tika spēlēti visi pieci seti, un arī šoreiz piektajā setā labākas bija Alītas volejbolistes – 3:2 (17, -22, -24, 23, 9). Rezultatīvākās Rīgas komandas rindās bija Alise Pastare un Anna Embrekte, kas guva pa 18 punktiem, bet 14 punkti Jeļizavetas Morozovas kontā.

Pusfinālā pēc divām spēlēm iekļuva arī “TK Kaunas-ASU”, kas atkārtoti, šoreiz viesos, ar 3:2 (-20, 24, 13, -14, 3) apspēlēja “Jonava KKSC”. Trešā spēle šodien bija vajadzīga divu Igaunijas komandu duelī, kurā otrajā mačā TLU savā laukumā revanšējās TTU – 3:0 (25, 20, 13), bet izšķirošajā cīņā labākas bija viešņas no TTU – 3:0 (17, 24, 24)

Vairāk par Baltijas līgu sievietēm lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/sievietes/BaltijasLiga