PĒDĒJO VIETU IZSLĒGŠANAS SPĒLĒS REZERVĒ VK “MILATSS”

Baltijas sieviešu līgā volejbolā laimīgo lozi uz play-off turnīru izvilka VK “miLATss”, kas pieveica RSU/MVS. VK “Jelgava” uzvara pār “Jonava KKSC” augstāk par 9. vietu šogad pacelties neļāva.

Hronoloģiski pirmās savu cīņu aizvadīja jelgavnieces, kuras savā laukumā izdarīja visu, kas bija viņu spēkos, ar 3:1 (-17, 27, 22, 20) pieveicot “Jonava KKSC”. VK “Jelgava” rindās sezonas pēdējā spēlē līgā ar 22 punktiem izcēlās Līva Sola, 16 punkti Lindai Liniņai un 15 – Kristīnei Dzierkalei.

Zinot rezultātu Jelgavā, Daugavpils volejbolistēm, kuras savu cīņu sāka stundu vēlāk, vajadzēja uzvarēt divos setos, lai paildzinātu Baltijas līgas sezonu vēl vismaz par divām spēlēm. VK “miLATss” savu iespēju izmantoja, “Elektrum” olimpiskajā centrā Rīgā ar 3:1 (-23, 24, 15, 20) apspēlējot RSU/MVS, kam šī spēle sesto vietu pamatturnīrā vairs neietekmēja. Uzvarētājām 16 punktus sakrāja Aleksandra Kovaļenko, pa 14 – Terēze Hrapāne un Elza Smilškalne un 10 – Kristīne Teivāne, bet mājiniecēm rezultatīvākā ar 20 gūtajiem punktiem bija Anna Embrekte, 12 punkti Alisei Pastarei, 11 – Montai Strazdiņai un 10 – Rūtai Treijai.

Vairāk par Baltijas līgu sievietēm lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/sievietes/BaltijasLiga