SAVSTARPĒJĀ SPĒLĒ VK “JELGAVA” PIEVEIC VK “MILATSS”

Baltijas līgā volejbolā sievietēm cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs saglabāja Jelgavas komanda, kas pieveica tiešo konkurenti no Daugavpils. 6. vietu pamatturnīrā nodrošināja RSU/MVS.

Jelgavā cīņā par pēdējo vietu izslēgšanas spēlēs tikās VK “Jelgava” un VK “miLATss”, kam bija par 6 punktiem vairāk un kas vēl nebija zaudējis turnīra tabulā apsteigt “TTU/Tradehouse” komandu.

Apsteigt Igaunijas klubu pamatturnīrā šosezon neizdosies, jo daugavpilietes piekāpās mājiniecēm ar 0:3 (-23, -26, -21) un atstāja dzīvas jelgavnieču cerības līdz rītam. Uzvarētājām Linda Liniņa sakrāja 22 punktus ar teicamu uzbrukumu precizitāti 61,3 procenti, Līva Sola pievienoja 15, bet Simona Rozīte – 11 punktus. Viešņām 14 punkti Terēzei Hrapānei, 11 – Elzai Smilškalnei un 10 – Aleksandrai Kovaļenko.

Svarīgu spēli aizvadīja arī RSU/MVS, kas pirms nedēļas nogales joprojām saglabāja teorētiskas iespējas pakāpties par divām vietām. Lai to izdarītu, šodien pretī stājās tieši “Jonava KKSC”, kas ieņēma 4. vietu. Uzvarēt neizdevās – 2:3 (-17, 23, -18, 21, -9), un rīdzinieces  jau ieņēmušas 6. vietu pamatturnīrā. Viņu labā 19 punktus sakrāja Anna Embrekte, 16 – Jeļizaveta Morozova un 13 – Monta Strazdiņa.

Rīt daugavpilietes pulksten 13:00 viesosies “Elektrum” Olimpiskajā centrā pie RSU/MVS, bet pulksten 12:00 jelgavnieces dosies laukumā par play-off ceļazīmi cīņā ar “Jonava KKSC”.

Vairāk par Baltijas līgu sievietēm lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/sievietes/BaltijasLiga