“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ PIE PANĀKUMA TIEK “RTU/ROBEŽSARDZE” UN “JĒKABPILS LŪŠI”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā četrām Latvijas komandām uzvaras uz zaudējumi sadalījās līdzīgi – pa diviem. Otro uzvaru nedēļas nogalē savā laukumā izcīnīja “Jēkabpils lūši”, bet viesos ar līgas pastarīšiem galā tika “RTU/Robežsardze”.

Pēdējā pirmā riņķa spēlē viesos VK “Biolars/Jelgava” ar 0:3 (-24, -17, -18) zaudēja “Saaremaa VK”. Kārlis Pauls Levinskis jelgavnieku labā guva 16 punktus, bet Viktors Koržeņevičs – 11 punktus.

Veiksmīgāks iznākums Igaunijā “RTU/Robežsardzei”, kas saspringtā cīņā trijos setos apspēlēja līgas pastarīšus TTU – 3:0 (23, 23, 23). Rezultatīvākais viesiem bija līgas oktobra labākais spēlētājs Gatis Garklāvs ar 18 punktiem, Mārim Lancmanim 15 punkti.

Sīva cīņa norisinājās arī Daugavpilī, kur DU uzņēma “Rakvere VK”. Viesi ar 25:20 vinnēja pirmo setu, mājinieki revanšējās otrajā – 25:22. Tomēr atlikušajos setos labāki bija Rakveres volejbolisti, uzvarot spēli ar 3:1 (20, -22, 21, 20). Daugavpils komandai rezultatīvākais ar 14 gūtajiem punktiem bija Raimonds Vilmanis, pa 12 punktiem Arvīdam Ribickim un  Aleksandram Nasonovam.

Visbeidzot labā noskaņojumā 1. riņķi pabeidza “Jēkabpils lūši”, kuri savā midzenī ar 3:1 (22, 22, -21, 20) pārspēja turnīra tabulas augšdaļas komandu “BIGBANK Tartu”. Komandas kapteinis Rihards Puķītis guva 19 punktus, Zigurds Adamovičs – 17, bet Kristers Dardzāns – 15 punktus.

Vēl Austra Štāla vadītā “Selver Tallinn” savās mājās aizraujošā cīņā atspēlējās no seta deficīta un uzvarēja Avo Kēla vadīto “Parnu VK” - 3:2 (-18, 22, -25, 18, 8), sagādājot līdzšinējiem līderiem otro zaudējumu turnīrā, kas ļāva ar viena punkta pārsvaru atkal līderpozīcijās izvirzīties Sāremā volejbolistiem. Pērnavas komandā 4 punkti toma Švāna kontā.

“Credit24” meistarlīgas pirmajā riņķī atlicis aizvadīt divas spēles., un vienā no tām 20. decembrī “Jēkabpils lūši” uzņems “OC Limbaži/MSĢ” komandu, bet jau piektdien ar “Jarvamaa VK” un “Selver Tallinn” spēli sāksies 2. riņķa spēles.