PĀRBAUDES SPĒLĒ LATVIJA UZVAR DĀNIJU ČETROS SETOS

Pirmajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra Elektrum Olimpiskajā centrā Latvijas ar 3:1 pārspēja Dānijas izlasi.

Pirmo no trijām pārbaudes spēlēm šodien Rīgā aizvadīja Latvijas un Dānijas vīriešu volejbola izlases. Elektrum Olimpiskajā centrā uzvarēja mājinieki ar 3:1 (16, -24, 20, 24). Šodienas spēlē mājinieku rindās rezultatīvākais ar 24 gūtajiem punktiem bija Edvarts Buivids, 15 punktus guva Toms Vanags, 12 – Romāns Saušs un 11 – Toms Švans. Dāņiem ar 20 gūtajiem punktiem izcēlās Milānas klubā Itālijā spēlējošais Rasmuss Broinings Nīlsens, bet pa 11 punktiem sakrāja divi Sorenseni – Stīns un Aske Morkebergs.

Šodienas spēle debija Latvijas pieaugušo izlasē bija uzreiz četriem spēlētājiem – Edvīnam Skrūderam, Antonam Nazarovam, Vladimiram Visockim un Matīsam Gabdulļinam.

“Šī ir tikai pirmā pārbaudes spēle, tāpēc secinājumus izdarīt ir pāragri,” pēc mača teica Latvijas izlases galvenais treneris Raimonds Vilde. “Uzvara, protams, ir patīkama. Pozitīvas emocijas ir ļoti svarīgas, it sevišķi jaunajiem puišiem. Noteikti ir lietas, kas sagatavošanās posmā ir jāuzlabo, taču spēlētāju pašatdeve man patika. Ja man vaicā par cēlājiem, tad apmierināja cēlāja Edvīna Skrūdera darbība. Nevienu gan izcelt īpaši negribu. Rīt ir nākamā spēle, un noteikti pamainīsim arī sastāvu.”

Sestdien komandas vēlreiz tiksies savā starpā pulksten 17:30.

Vairāk par vīriešu izlasi lasiet šeit.