FINĀLĀ – SK LOKOMOTĪVE, SIEVIETĒM – ZELTA SETS

Vīriešiem Nacionālās 2. divīzijas finālā iekļuvis SK Lokomotīve, bet tikai zelta setā noskaidrotas pusfinālistes Nacionālajā līgā sievietēm.

Nacionālās 2. divīzijas finālā iekļuvusi SK Lokomotīve, kas svētdien ar 3:1 (21, -21, 20, 12) savā laukumā uzvarēja VK Valka, sērijā svinot panākumu ar 2-0. Pretiniekus viņiem nāksies gaidīt divas nedēļas, jo otrā pusfinālā Jēkabpils juniori savā laukumā revanšējās Rēzeknes novadam, uzvarot ar 3:1 (-16, 12, 21, 21) un sērijā izlīdzinot rezultātu – 1-1. Izšķirīgā spēle par iekļūšanu finālā notiks 15. aprīlī Jēkabpils 2. vidusskolas sporta zālē pulksten 12:00.

Vairāk par Nacionālo 2. divīziju lasiet šeit.

Noskaidrotas pusfinālistes Nacionālajā līgā sievietēm. Otrās uzvaras sērijā savā laukumā izcīnīja LU (3:0 (23, 16, 15) pret VK Līvāni), Mārupes SC (3:0 (22, 17, 16) pret Pērkons/Rīgu) un MSĢ (3:1 (18, -23, 20, 13 pret Kuldīgas NSS) un iekļuva pusfinālā. Mačā starp LLU un VK Gulbene vajadzēja arī tā saukto zelta setu. LLU pirmo maču viesos zaudēja ar 2:3, svētdien uzvarēja savā laukumā ar 3:0 (23, 20, 11), taču zelta setā labākas ar 15:12 izrādījās viešņas – VK Gulbene spēlētājas, iekļūstot pusfinālā.