VAI LŪŠIEM IZDOSIES PAGARINĀT PUSFINĀLSĒRIJU?

Trešdien un ceturtdien notiks Latvijas čempionāta pusfinālu vīriešiem trešās spēles. Poliurs/Ozolniekiem tā ir iespēja iekļūt finālā, Jēkabpils lūšiem – iespēja lauzt sērijas gaitu, bet RTU/Robežsardze vai Biolars/Jelgava gūs otro uzvaru sērijā.

Trešdien Jēkabpils sporta namā pulksten 19:30 sāksies trešā pusfināla spēle starp Jēkabpils lūšiem un Poliurs/Ozolniekiem, kas var kļūt par pēdējo, jo sērijā ar 2-0 pagaidām vadībā ir Ozolnieku klubs. Gan pirmajā, gan otrajā mačā trijos setos uzvarēja Poliurs/Ozolnieki. Ja lūšiem izdosies uzvarēt, ceturtā sērijas spēle notiks svētdien Ozolniekos.

Otrā pusfinālpārī pat paši RTU/Robežsardzes un Biolars/Jelgavas komandu spēlētāji un treneri neņemas prognozēt sērijas iznākumu, tomēr cerot, ka tie būs tieši viņi. Līdz šim aizvadītajās divās spēlēs dramatisku pavērsienu nav trūcis, un abas spēles beigušās piecos setos viesu komandas labā. Pirmajā mačā uzvarēt izdevās Jelgavas klubam, bet

Mārupē pārāki izrādījās RTU/Robežsardzes volejbolisti. Līdz ar to sērijā neizšķirts – 1-1. Trešā spēle šajā duelī ceturtdien, pulksten 20:00, sporta namā Daugava, bet ceturtā – svētdien Mārupē.

Vairāk par Latvijas čempionātu volejbolā vīriešiem lasiet šeit.