NACIONĀLAJĀS LĪGĀS BRĪVDIENĀS AIZVADĪTAS VAIRĀKAS SPĒLES

Vīriešiem Nacionālās 1. divīzijas finālā tiksies OC Limbaži/MSĢ un VK Ventspils. Nacionālās 2. divīzijas pusfinālā pie uzvaras tikuši mājinieki, bet Nacionālajā līgā sievietēm aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles.

Vīriešiem Nacionālās 1. divīzijas pusfinālā VK Ventspils apspēlēja VK Ozolnieki un OC Limbaži/MSĢ – VK Aizkraukle. Pēc uzvaras pirmajā spēlē savā laukumā OC Limbaži/MSĢ arī viesos ar 3:1 (24, -22, 20, 15) pārspēja VK Aizkraukle un iekļuva finālā. Limbažniekiem 23 punkti Atvaram Ozoliņam, 18 – Kristapam Šmitam un 11 – Ervīnam Ābomam. Aizkraukliešiem 15 punkti Ērikam Baikam, 11 – Vadimam Ustjancevam un 10 – Raivim Bambulim.

Finālā limbažnieki tiksies ar VK Ventspils, kas nedēļas nogalē sērijā līdz divām uzvarām divreiz pārspēja VK Ozolnieki. Vispirms pamatturnīra uzvarētāji ar 3:0 (21, 21, 17) bija pārāki savā laukumā, bet pēc tam ar 3:0 (20, 19, 20) apspēlēja pretiniekus Ozolniekos. Ventspilniekiem abos mačos Kristaps Šepte guva 13 punktus, bet otrajā viesos viņam ar 14 punktiem piebalsoja Matīss Kaņeps un ar 11 – Andis Bogdanovs. Ozolnieku kluba rindās pirmajā spēlē Mārtiņam Pirtniekam 14 punkti, Gatim Balodim – 11, bet atbildes cīņā 11 punktus sakrāja Edgars Jusis.

Vairāk par Nacionālo 1. divīziju lasiet šeit.

Nacionālās 2. divīzijas pusfinālus ar uzvaru uzsākusi SK Lokomotīve un Rēzeknes novads. SK Lokomotīve viesos ar 3:2 (-20, 14, 27, -20, 15) pieveica VK Valka, bet Rēzeknes novads savā laukumā tika pie uzvaras ar 3:0 (0, 0, 0). Sērijas otrie mači Daugavpilī un Jēkabpilī svētdien.

Vairāk par Nacionālo 2. divīziju lasiet šeit.

Aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles Nacionālajā līgā sievietēm. Savā laukumā uzvarēja tikai VK Gulbene, kas ar 3:2 (-20, 18, -14, 17, 8) apspēlēja LLU. Izbraukumā panākumu svinēja pamatturnīrā augstākas vietas ieguvušās komandas. LU ar 3:0 (23, 23, 19) pieveica VK Līvāni, Mārupes SC ar 3:0 (14, 20, 20) – Pērkons/Rīgu, bet MSĢ ar 3:0 (20, 22, 18) – Kuldīgas NSS.

Pusfinālā cīņa notiek līdz divām vienas komandas uzvarām. Ja pēc divām spēlēm rezultāts būs neizšķirts, tiks spēlēts tā saucamais zelta sets.