PIRMO SPĒLI PAR 3. VIETU UZVAR JELGAVA/LU

Jau nākamajā dienā pēc pusfināla spēles pret RSU/MVS laukumā cīņā par 3. vietu Latvijas čempionātā sievietēm bija jāiet Jelgava/LU volejbolistēm. Tas netraucēja trijos setos uzvarēt VK miLATss volejbolistes.

Jelgava/LU izrādījās pārāka ar 3:0 (21, 16, 23) un sērijā līdz divām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0. Ilze Liepiņlauska panākumu kaldināja ar 15 punktiem, Inessei Jursonei uzvarā 13 punkti. Viešņām 13 punkti Terēzes Hrapānes kontā.

“Gan mēs, gan viņas šodien spēlējām ļoti retinātos sastāvos, un mūsu retinātais sastāvs šodien bija pārāks,” par pirmo bronzas sērijas maču saka Jelgavas komandas treneris Jānis Leitis. “Viņām bija tikai viena volejboliste, kas varēja spēcīgi iesist, - Terēze Hrapāne. Tomēr visas cīņas gaitā abas komandas cīnījās par katru bumbu.”

Triju spēlētāju trūkums ir viens no iemesliem, kāpēc sestdien nācās zaudēt izšķirošo pusfināla cīņu, taču ne vienīgais: “Otrajā spēlē pret RSU/MVS mums bija laba enerģija, taču tajā zaudējām Kristīni Dzierkali. Trešajā vinnējām divas galotnes un bijām vadībā setos ar 2-0, taču arī pretinieces labi uzbruka (otrajā spēlē puslīdz ar viņu uzbrukumu tikām galā). Izšķīra RSU/MVS agresīvākas serves un jaudīgāki uzbrukumi no tīkla malām. Tā nevar teikt, ka meitenes necīnījās. Bija skaists un kvalitatīvs volejbols. Tas bija ļoti labs pusfināls no jebkura viedokļa, izņemot to, ka mēs nevinnējām. Arī piektajā setā bijām vadībā ar 4:2... Šodien turpretī volejbols kvalitātes ziņā bija vājš.”

Nākamā spēle par 3. vietu notiks 1. aprīlī Daugavpils BJSS sporta zālē, pulksten 13:00.

Vairāk par Latvijas čempionātu volejbolā sievietēm lasiet šeit.