LIELĀ NEDĒĻAS NOGALE NACIONĀLAJĀS LĪGĀS

Dažāda svarīguma spēles brīvdienās notiks nacionālajās līgās vīriešiem un sievietēm. Kur pilnā sparā norisināsies izslēgšanas spēles, kur tiks noskaidroti to dalībnieki.

Vīriešiem Nacionālās 1. divīzijas play-off turnīrs ar divām spēlēm sākās jau iepriekšējā nedēļas nogalē, kad VK Ventspils ar 3:1 pieveica Vecumniekus un RTU ar 0:3 zaudēja VK Ozolnieki. Sestdien ceturtdaļfināla cīņās dosies arī OC Limbaži/MSĢ, kas 18:00 uzņems Aizputi, un VK Aizkraukle, kas 12:00 tiksies ar SK Fono. Spēles sērijā līdz divām uzvarām turpināsies svētdien.

• Misas vsk sz           18:00 VECUMNIEKI – VK VENTSPILS
  • SN Ozolnieki          12:00 VK OZOLNIEKI – RTU
  • Limbažu 3.vsk.sz  18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ – AIZPUTE
  • Aizkraukles NSC  12:00 VK AIZKRAUKLE – SK FONO

Vairāk par Nacionālo 1. divīziju lasiet šeit.

Sestdien un svētdien ceturtdaļfināla spēles uzsāks arī astoņas Nacionālās 2. divīzijas komandas. Sestdien savā starpā tiksies: VK Valka – Talsi, SK Lokomotīve – RVS, Kuldīgas NSS – Rēzeknes novads un Madona – Jēkabpils juniori. Svētdien komandas vēlreiz tiksies pretinieku laukumos.

• Adamovas SI sz     14:00 RĒZEKNES NOVADS – KULDĪGAS NSS

Vairāk par Nacionālo 2. divīziju lasiet šeit.

Visbeidzot pēdējās spēles pamatturnīrā tiks aizvadītas Nacionālajā līgā sievietēm. Dažas no komandām jau noslēgušas dalību pamatturnīrā, bez citām priekšā vēl divi mači. Ceturtdaļfinālistes gan jau ir zināmas, taču vietu kārtība un pretinieki izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā vēl var mainīties.

• Rīgas 21.vsk.sz     18:00 VK GULBENE – PĒRKONS/RĪGA
  • Rīgas 21.vsk.sz     12:00 RVS – LLU
  • Rīgas 21.vsk.sz     13:30 RSU/MVS – LLU
  • Rīgas 21.vsk.sz     15:00 MSĢ – VK LĪVĀNI
  • Rīgas 21.vsk.sz     16:30 VK LĪVĀNI – VK GULBENE