LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SIEVIETĒM KĀ PIRMĀS FINĀLĀ IEKĻŪST SK BABĪTE VOLEJBOLISTES

Arī otrajā Latvijas čempionāta pusfinālspēlē sievietēm, šoreiz savās mājās, uzvaru svinēja SK Babīte. Jelgava/LU izlīdzināja rezultātu sērijā pret RSU/ MVS.

Kā pirmās Latvijas čempionāta finālā iekļuva SK Babīte volejbolistes, kas šoreiz savās mājās ar 3:2 (-22, -23, 25, 21, 6) izrādījās pārākas pār VK miLATss. Uzvarētājām Liene Mellupe guva 25 punktus, Elīna Tetere – 18 un Sandra Breikša – 14 punktus, kamēr daugavpilietēm 20 punkti Terēzei Hrapānei, 18 – Aleksandrai Kovaļenko un 11 – Diānai Černiševai.

„Daugavpils šoreiz bija nedaudz mainījusi spēles zīmējumu. Pirmie tempi uzbruka no malas, atsperoties ar vienu kāju, un pusītes uzbruka līnijā, taču otrā tempa spēlētājas mēs nobloķējām. Mellupei vienai pašai bija septiņi bloki,” par panākumu stāsta Babītes kluba treneris Artūrs Tinte. „Manas meitenes bija pārliecinātas par uzvaru jau pirms cīņas. Tomēr saņēmās un parādīja raksturu. Bijām vienota komanda, un laukumā notiekošajam līdzi juta arī tās, kas tobrīd atradās malā.

Sākumā nebija spēles disciplīnas. Otro setu zaudējām pēc plus pieci. Trešajā setā sākām agresīvāk servēt, un setu izdevās uzvarēt ar 27:25. Piektajā setā savukārt tāpat kā vakar pēdējā setā ļoti labi uzservējām.”

Otrā pusfinālsērijā Jelgava/LU izlīdzināja rezultātu sērijā pret VK miLATss (1:1), gūdama uzvaru ar 3:0 (18, 18, 25).

Izšķirošā trešā spēle notiks 25. martā Jelgavas NSC, pulksten 16:00.