LATVIEŠI CĪNĪSIES PAR UZVARU BALTIJAS LĪGĀ

Šodien un rīt medaļas Baltijas līgā sadalīs vīrieši. Latvijas klubi gan šajās spēlēs nepiedalās, bet izcīnīt medaļas un pat uzvarētāju kausu izredzes ir pieciem Latvijas volejbolistiem.

Šoreiz finālturnīra uzņemšana uzticēta nevis uzvarētājiem pamatturnīrā, kā tas parasti ir bijis, bet Viru miestiņam, kur nedēļas nogalē sabraukušas četras Igaunijas komandas, lai noskaidrotu šīs sezonas laureātus. Viņu vidū noteikti būs arī Igaunijas klubos spēlējošie Latvijas volejbolisti.

Pirmajā pusfinālā Viru sporta hallē pulksten 16:00 spēkiem mērosies pamatturnīra uzvarētāja Bigbank Tartu ar Tomu Vanagu ierindā un Arta Caica pārstāvētā Rakvere VK. Pamatturnīrā divreiz četros setos labāki bija Tartu volejbolisti.

Pulksten 19:00 tiksies Selver Tallinn ar Parnu VK, kuras sastāvā ir pat trīs latvieši – Aleksandrs Kudrjašovs, Toms Švāns un Edvarts Buivids. Pamatturnīrā pirmajā spēlē viesos ar 3:2 labāki izrādījās Tallinas volejbolisti, kuri kā uzvarētāji atstāja laukumu arī otrajā mačā Tallinā (3:1).

Spēle par 3. vietu rīt Viru notiks pulksten 14:00, bet cīņa par uzvarētāja kausu sāksies pulksten 17:00. Šodienas spēles neklātienē varēs vērot internetā:

Vairāk par Baltijas līgas finālturnīru lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/viriesi/baltijas-liga