NACIONĀLĀS LĪGAS 1. PAMATTURNĪRĀ UZVAR VK VENTSPILS

Sestdien OC Limbaži/MSĢ Nacionālās līgas 1. pamatturnīra pēdējā kārtā viesos negaidīti pārliecinoši zaudēja RTU komandai, un VK Ventspils pēc uzvaras pār Vecumniekiem apsteidza limbažniekus, pamatturnīrā ierindojoties 1. vietā.

Latvenergo sporta zālē Rīgā RTU volejbolisti, kas jau bija nodrošinājuši 3. vietu, apspēlēja līgas līderi OC Limbaži/MSĢ ar 3:0 (14, 21, 19). Uzvarētājiem 15 punktus guva Jānis Muižnieks, bet pa 11 – Daniels Nātriņš un Edgars Reinfelds. Tikmēr pretiniekiem tikai Atvars Ozoliņš sasniedza 10 gūto punktu robežu.

Šo dāvanu izmantoja VK Ventspils, kas ar 3:1 (-20, 17, 23, 13) apspēlēja Vecumniekus un turnīra tabulā par punktu apsteidza limbažniekus. 17 punktus guva Kristaps Šepte, kamēr zaudētāju rindās rezultatīvākais bija Kaspars Kaverskis, bet Armandam Grudulim 10 punkti.

Visbeidzot pēdējo vietu ar 3:2 (-17, 20, -13, 21, 10) uzvaru pār VK Ozolnieki pameta Aizputes NSC. Panākumā Gints Sedols ieguldīja 16, Kristaps Bergs – 12 punktus. Viesiem izcēlās Mārtiņš Pirtnieks (16 punkti), Gatis Balodis (15 p.), Jānis Gabranovs un Nauris Polītis (abi pa 11 punktiem).