LATVIJAS KLUBI BALTIJAS LĪGAS CETURTDAĻFINĀLU SĀK AR ZAUDĒJUMU

Šodien pirmajās ceturtdaļfinālu spēlēs Baltijas līgā vīriešiem pretinieku pārākumu bija spiesti atzīt visi trīs Latvijas klubi – RTU/Robežsardze, Jēkabpils lūši un Poliurs/Ozolnieki.

Pirmajā no ceturtdaļfināliem otro reizi piecās dienās savā starpā Ozolniekos tikās Poliurs/Ozolnieki ar līgas līderiem Bigbank Tartu. Arī šoreiz trijos setos panākumu svinēja Tartu volejbolisti 3:0 (21, 18, 22). Panākumu lielā mērā nodrošināja pārākums blokā, bīstamākas serves un līderis uzbrukumā Bredlijs Roberts Ginters, kurš guva 18 punktus. Toms Vanags uzvarētājiem pievienoja 10 punktus un kopā ar Kevinu So bija otrais rezultatīvākais komandā. Ozolnieku vienībā 11 punkti Armandam Āboliņam, kurš arī tika atzīts par vienības vērtīgāko spēlētāju.

Vienu setu Pērnavā pāra favorītiem atņēma RTU/Robežsardze, kas piekāpās Parnu VK klubam ar 1:3 (-17, 19, -17, -17). Galvenie uzvaras kaldinātāji bija... latvieši, jo par rezultatīvākajiem Igaunijas kluba rindās kļuva Aleksandrs Kudrjašovs (18 punkti) un Toms Švāns (14 punkti), Edvartam Buividam šoreiz paliekot malā. Rīdziniekiem 12 punktus guva Rolands Ozoliņš un 11 – Māris Lancmanis.

Jēkabpils lūši uzņēma Selver Tallinn un piekāpās talliniešiem tikai piektajā setā – 2:3 (-23, -20, 23, 20, -8).

Ceturtajā pusfinālā Arta Caica pārstāvētā Rakvere VK ar 3:0 (18, 21, 22) pārspēja VK/Flamingo Volley. Caica kontā 5 punkti.

Lai iekļūtu pusfinālā, sērijā jāuzvar divas spēles. Otrie mači jau sestdien, 11. martā, Rīgā, Viļņā, Tallinā un Tartu.

Vairāk par Baltijas līgu vīriešiem lasiet šeit.