ZINĀMAS LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTA FINĀLA U-14 MEITEŅU, U-17 MEITEŅU UN ZĒNU KOMANDAS

Šonedēļ pārspēlēs norisinājās spēles U-17 (dz.2000. gadā un jaunāki) zēnu un meiteņu, un U-14 (dz.2003. gadā un jaunāki) meiteņu vecuma grupās par iekļūšanu 1.finālā.

Cēsīs, 4. martā, U-17 zēnu vecuma grupā pārspēlēs piedalījās 3 komandas - Rīgas Volejbola skola III, Cēsu pilsētas sporta skola un Liepājas sporta spēļu skola, kuras sadalīja 2 ceļazīmes uz 1. finālgrupu, kur tās jau sagaida 3 spēcīgākās komandas no 1. līgas. 1. vietu izcīnīja Cēsu pilsētas sporta skola, 2. vietu Rīgas Volejbola skola III un 3. vietu Liepājas sporta spēļu skola, līdz ar to fināla piecinieks, kas cīnīsies par godalgotajām vietām 1. un 2. aprīlī Daugavpilī, izskatās šādi:

  • - Daugavpils BJSS (treneris Nikolajs Čemodanovs)
  • - Rīgas Volejbola skola I (treneris Aivars Liniņš)
  • - Jēkabpils sporta skola (treneri Guntis Grigalis un Raivis Obrumans)
  • - Cēsu pilsētas sporta skola (treneri Ģirts Mārtiņsons un Māris Krams)
  • - Rīgas Volejbola skola II (treneris Jānis Bomiņš)

Rīgā, 4. un 5. martā, U-17 meiteņu vecuma grupā pārspēlēs piedalījās 4 komandas - Rīgas Volejbola skola II, Rīgas Volejbola skola III, Rīgas Volejbola skola IV, Rīgas Volejbola skola I, kuras sadalīja 2 ceļazīmes uz 1. finālgrupu, kur tās jau sagaida 3 spēcīgākās komandas no 1. līgas. 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skola IV, 2. vietu Rīgas Volejbola skola II un 3. vietu Rīgas Volejbola skola III un 4.vietu Rīgas Volejbola skola I, līdz ar to par godalgotām vietām finālā, kas notiks 31. martā un 1. aprīlī Rīgā cīnīsies:

  • - Daugavpils BJSS (trenere Olga Teivāne)
  • - Kuldīgas novada sporta skola (trenere Ieva Ņečiporuka)
  • - Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola (treneres Inta Mežgaile un Mārīte Sakārne)
  • - Rīgas Volejbola skola IV (treneris Normunds Lūsis)
  • - Rīgas Volejbola skola II (treneres Kristīne Tene un Natālija Deveikusa)

Jelgavas novadā, Vircavā  3. un 4. martā, U-14 meiteņu vecuma grupā pārspēlēs piedalījās 6 komandas - Jelgavas novada sporta centrs, Rīgas Volejbola skola II, Kuldīgas novada sporta skola, Kuldīgas NSS/Skrunda, Rēzeknes BJSS, Līvānu BJSS, kuras sadalīja 3 ceļazīmes uz 1. finālgrupu, kur tās jau sagaida 3 spēcīgākās komandas no 1.līgas.
1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skola III, 2. vietu Kuldīgas novada sporta skola un 3. vietu Jelgavas novada sporta centrs, 4. vietu Rēzeknes BJSS, 5. vietu Līvānu BJSS un 6. vietu Kuldīgas NSS/Skrunda, līdz ar to noskaidrojies fināla sešinieks, kas cīnīsies par godalgotajām vietām 25. un 26. martā Rīgā:

  • - Rīgas Volejbola skola I (trenere Svetlana Cepurīte)
  • - Daugavpils BJSS (treneris Andrejs Kalāns)
  • - Rīgas Volejbola skola IV (treneris Normunds Lūsis)
  • - Rīgas Volejbola skola III (trenere Kristīne Tene)
  • - Kuldīgas novada sporta skola (trenere Agnese Megne)
  • - Jelgavas novada sporta centrs (treneres Sigita Roziņa un Inga Striška)

Spēļu rezultāti un kalendārs: www.jaunatnesvolejbols.lv