NOSLĒDZIES REGULĀRAIS ČEMPIONĀTS NACIONĀLAJĀ UN PIRMAJĀ LĪGĀ

Šajā nedēļas nogalē pēdējās regulārā čempionāta spēles aizvadīja Pirmās un Nacionālās līgas komandas un jau nākamajā nedēļas nogalē, 10.martā, sāksies izslēgšanas spēles abās līgās.

Pirmā līga

Pēc pamatturnīra rezultātiem nākamajā kārtā iekļuva astoņas labākās komandas, kas izslēgšanas spēles aizvadīs pēc sistēmas mājas-viesi (1-8, 2-7, 3-6, 4-5) un pirmā spēle tiks aizvadīta augstāko vietu ieguvušās komandas laukumā. kalendārs

1/4finālā spēlēs līdz divām uzvarētām spēlēm, ja rezultāts būs neizšķirts, tiks aizvadīta trešā spēle. 1/2finālā iekļūs 1/4fināla uzvarētāji, bet zaudētāji sacensības neturpinās.

Šajā sezonā pirmo reizi Pirmās līgas sacensībās piedalījās LSPA un LU volejbolisti. LSPA sevi pieteica kā ļoti spēcīgus konkurentus pārējiem, zaudējot tikai 4 spēlēs no 16 un regulārā čempionāta noslēgumā turnīra tabulā ieņemot 1.vietu. LU komanda turnīra tabulā ieņem 7.vietu, ar ko pietiek, lai piedalītos play-off sacensībās un cīnītos par uzvaru.

Nacionālā līga

Nacionālajā līgā izslēgšanas spēles tiks aizvadītas pēc tādas pašas sistēmas kā Pirmajā līgā. kalendārs

Pagājušajā sezonā Kuldīgas NSS un SK Aizkraukle piedalījās Pirmās līgas sacensībās, turpretim šogad, startējot Nacionālajā līgā, sevi ļoti pārliecinoši pierādīja Aizkraukles volejbolisti, kuri ieņem 3.vietu. Kuldīgas NSS, kas ieņem 6.vietu turnīra tabulā, bet abas komandas startēs play-off sacensībās.