Sastāvs

DBJSS JĒKABPILS JUNIORI JELGAVAS NSC KULDĪGAS NSS MADONA RĒZEKNES NOVADS RVS SK LOKOMOTĪVE TALSI VK "JŪRMALA/T" VK VALKA

Spēļu rezultāti

1/4FINĀLS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/4FINĀLS
1 2017-03-25 Valkas NSS sz 12:00 VK VALKA TALSI 3-0(21,20,22)
2 2017-03-25 PIKC Daugavpils 13:00 SK LOKOMOTĪVE RVS 3-1(-16,20,20,21)
3 2017-03-25 Kuldīgas NSS SN 15:00 KULDĪGAS NSS RĒZEKNES NOVADS
4 2017-03-25 Madonas SC 20:00 MADONA JĒKABPILS JUNIORI
5 2017-03-26 RVS sz 18:00 RVS SK LOKOMOTĪVE
6 2017-03-26 Jēkabpils 2.vsk.sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI MADONA
7 2017-03-26 Talsu SN 14:00 TALSI VK VALKA
8 2017-03-26 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS KULDĪGAS NSS
9 2017-04-01 PIKC Daugavpils 13:00 SK LOKOMOTĪVE RVS ja nepieciešams
10 2017-04-01 Jēkabpils 2.vsk.sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI MADONA ja nepieciešams
11 2017-04-01 Talsu SN 14:00 TALSI VK VALKA ja nepieciešams
12 2017-04-01 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS KULDĪGAS NSS ja nepieciešams
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-09 Pumpuru vsk 14:00 VK "JŪRMALA/T" RĒZEKNES NOVADS 0-3 (-16, -16, -17)
2 2016-10-09 Rīgas 21. vsk 17:00 RVS KULDĪGAS NSS 1-3 (-17, 22, -23, -22)
3 2016-10-09 Madonas SC 15:00 MADONA DBJSS 0-3 (-22, -19, -23)
4 2016-10-09 Valkas NSH 13:00 VK VALKA JĒKABPILS JUNIORI 0-3 (-18, -18, -25)
5 2016-10-09 Daugavpils tehnik. 12:00 SK LOKOMOTĪVE JELGAVAS NSC 3-0 (12, 21, 14)
6 2016-10-16 DBJSS sz 13:00 DBJSS RVS 2-3 (-14, 23, -17, 22, -11)
7 2016-10-16 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC JĒKABPILS JUNIORI 1-3 (-18, -20, 18, -17)
8 2016-10-16 Adamova SI 14:00 RĒZEKNES NOVADS VK VALKA 3-0 (9, 24, 12)
9 2016-10-16 Pumpuru vsk 13:00 VK "JŪRMALA/T" TALSI 0-3 (-11, -16, -17)
10 2016-10-18 DBJSS 18:00 DBJSS SK LOKOMOTĪVE 1-3 (-28, -27, 22, -14)
11 2016-10-23 Pumpuru vsk 13:00 VK "JŪRMALA/T" VK VALKA 0-3 (-17,-18,-14)
12 2016-10-23 Talsu SN 14:00 TALSI RĒZEKNES NOVADS 1-3 (-18,24,-18,-24)
13 2016-10-23 Madonas SC 15:00 MADONA JELGAVAS NSC 3-0 (18,15,24)
14 2016-10-25 Kuldīgas NSS 19:00 KULDĪGAS NSS TALSI 2-3 (20, -21, 26, -20, -8)
15 2016-10-25 Jelgavas NSC 19:00 JELGAVAS NSC RVS 1-3 (15, -19, -20, -19)
16 2016-10-29 Daugavpils tehnik 14:00 SK LOKOMOTĪVE KULDĪGAS NSS 3-2(16,23,-24,-20,4)
17 2016-10-30 DBJSS sz 14:00 DBJSS KULDĪGAS NSS 1-3(23,-18,-16,-28)
18 2016-10-30 Talsu SN 14:00 TALSI VK VALKA 3-0(22,25,15)
19 2016-10-30 Madonas sc 15:00 MADONA RVS 3-0(19,22,18)
20 2016-11-06 Talsu Sporta halle 14:00 TALSI SK LOKOMOTĪVE 1-3(-27,18,-17,-15)
21 2016-11-08 Jēkabpils 2. vsk 20:00 JĒKABPILS JUNIORI SK LOKOMOTĪVE 1-3(-26,22,-21,-15)
22 2016-11-12 Talsu SN 18:00 TALSI MADONA 3-1(-18,22,23,17)
23 2016-11-13 Valkas NSH 13:00 VK VALKA RVS 2-3(15,18,-22,-21,-12)
24 2016-11-13 Kuldīgas NSS 14:00 KULDĪGAS NSS MADONA 2-3(-19,-22,20,19,-9)
25 2016-11-13 Adamovas SI 14:00 RĒZEKNES NOVADS JELGAVAS NSC 3-1(-24,15,21,13)
26 2016-11-13 Pumpuru vsk 14:00 VK "JŪRMALA/T" DBJSS 1-3(-26,-24,22,-19)
27 2016-11-20 Kuldīgas NSS 17:00 KULDĪGAS NSS VK VALKA 1-3(21,-20,-19,-23)
28 2016-11-20 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC VK "JŪRMALA/T" 3-0(22,12,18)
29 2016-11-20 Talsu SN 14:00 TALSI DBJSS 3-0(13,28,22)
30 2016-11-20 Madonas SC 15:00 MADONA JĒKABPILS JUNIORI 3-0(19,11,26)
31 2016-11-20 Rīgas 21. vsk 13:00 RVS SK LOKOMOTĪVE 3-0(12,19,21)
32 2016-11-27 Valkas NSH 13:00 VK VALKA JELGAVAS NSC 3-0(17,18,22)
33 2016-11-29 Jēkabpils 2.vsk 20:00 JĒKABPILS JUNIORI RĒZEKNES NOVADS 3-1(22,17,-22,22)
34 2016-12-04 DBJSS 14:00 DBJSS VK VALKA .3-1(8,-20,16,10)
35 2016-12-04 Daugavpils tehnik. 16:00 SK LOKOMOTĪVE MADONA 3-1(-19,18,23,10)
36 2016-12-04 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC KULDĪGAS NSS 0-3(-17,-14,-23)
37 2016-12-04 Rīgas 21. vsk 13:00 RVS TALSI 1-3(-18,-19,20,-21)
38 2016-12-04 Jēkabpils 2.vsk 13:00 JĒKABPILS JUNIORI VK "JŪRMALA/T" 3-0(18,21,22)
39 2016-12-06 Jēkabpils 2. vsk 20:00 JĒKABPILS JUNIORI DBJSS 3-0(17,17,17)
40 2016-12-06 Rīgas 21.vsk 18:30 RVS VK "JŪRMALA/T" 3-2(21,-30,23,-19,15)
41 2016-12-13 Daugavpils tehnik. 18:30 SK LOKOMOTĪVE RĒZEKNES NOVADS 3-0(20,23,20)
42 2016-12-18 Talsu SN 14:00 TALSI JĒKABPILS JUNIORI 3-0(18,18,2)
43 2016-12-18 Kuldīgas NSS 14:00 KULDĪGAS NSS RĒZEKNES NOVADS 3-0(26,23,18)
44 2016-12-18 Pumpuru vsk 14:00 VK "JŪRMALA/T" MADONA 0-3(-18,-26,-27)
45 2016-12-20 Adamovas SI 20:00 RĒZEKNES NOVADS DBJSS 3-1(-16,19,14,17)
46 2017-01-08 Kuldīgas NSS 14:00 KULDĪGAS NSS JĒKABPILS JUNIORI 3-0 (16,23,15)
47 2017-01-08 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC TALSI 1-3 (-13,23,-16,-21)
48 2017-01-08 Madonas SC 15:00 MADONA VK VALKA 3-1 (18,17,-23,18)
49 2017-01-08 Pumpuru vsk 14:00 VK "JŪRMALA/T" SK LOKOMOTĪVE 0-3 (-19,-13,-15)
50 2017-01-08 Rīgas 21. vsk 13:00 RVS RĒZEKNES NOVADS 3-0 (16,21,23)
51 2017-01-15 Valkas NSH 13:00 VK VALKA SK LOKOMOTĪVE 3-2 (-18,-24,23,17,14)
52 2017-01-15 Kuldīgas NSS 17:00 KULDĪGAS NSS VK "JŪRMALA/T" 3-1 (23,20,23,17)
53 2017-01-15 Jēkabpils 2.vsk 13:00 JĒKABPILS JUNIORI RVS 0-3 (-14,-22,-13)
54 2017-01-15 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC DBJSS 3-1 (-23,22,23,14)
55 2017-01-15 Adamovas SI 14:00 RĒZEKNES NOVADS MADONA 3-1 (-15,18,24,19)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-01-21 Jēkabpils 2.vsk.sz 15:00 JĒKABPILS JUNIORI KULDĪGAS NSS 3-0 (21,23,18)
2 2017-01-22 Adamovas Sl sz 12:00 RĒZEKNES NOVADS KULDĪGAS NSS 3-2 (-17,13,18,-24,10)
3 2017-01-22 Pumpuru vsk.sz 14:00 VK "JŪRMALA/T" JELGAVAS NSC 2-3 (15,-20,-19,22,-12)
4 2017-01-24 Rīgas 21.vsk.sz 18:30 RVS JELGAVAS NSC 3-2 (-22,16,16,-22,7)
5 2017-01-27 DBJSS sz 20:00 DBJSS RĒZEKNES NOVADS 3-1 (-20,21,23,19)
6 2017-01-28 Jēkabpils 2.vsk.sz 15:00 JĒKABPILS JUNIORI TALSI 3-2 (-23;21;17;-15;12)
7 2017-01-28 Rīgas 21.vsk.sz 14:00 RVS MADONA 3-0 (18;20;31)
8 2017-01-29 Madonas SC 15:00 MADONA TALSI 3-1 (-21;18;23;16)
9 2017-01-29 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS VK VALKA 1-3 (-21;24;-22;-19)
10 2017-01-29 Kuldīgas NSS halle 14:00 KULDĪGAS NSS DBJSS 3-0 (20;16;25)
11 2017-01-29 Jelgavas NSC 12:00 JELGAVAS NSC SK LOKOMOTĪVE 1-3 (-22;-24;19;-20)
12 2017-01-29 Adamovas Sl sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS VK "JŪRMALA/T" 3-0 (12;13;14)
13 2017-02-04 DBJSS sz 16:00 DBJSS VK "JŪRMALA/T" 3-0 (20;17;17)
14 2017-02-05 PIKC Daugavpils 12:00 SK LOKOMOTĪVE VK "JŪRMALA/T" 3-0 (23;13;23)
15 2017-02-05 Jēkabpils 2.vsk.sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI JELGAVAS NSC 3-0 (11;11;11)
16 2017-02-05 Talsu SN 14:00 TALSI KULDĪGAS NSS 3-1 (23;-21;20;25)
17 2017-02-05 Valkas NSH 13:00 VK VALKA MADONA 0-3 (-22;-21;-26)
18 2017-02-05 Adamovas Sl sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS RVS 3-0 (18;23;22)
19 2017-02-09 Adamovas Sl sz 20:00 RĒZEKNES NOVADS SK LOKOMOTĪVE 3-2(15,-20,17,-20,13)
20 2017-02-09 Rīgas 21.vsk.sz 18:30 RVS JĒKABPILS JUNIORI 1-3(22,-20,-23,-22)
21 2017-02-11 Valkas NSH 13:00 VK VALKA TALSI 1-3(23,-19,-18,-20)
22 2017-02-12 Adamovas Sl sz 12:00 RĒZEKNES NOVADS TALSI 1-3(-20,23,-20,-20)
23 2017-02-12 Jēkabpils 2.vsk.sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI VK VALKA 3-0(13,18,26)
24 2017-02-12 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS DBJSS 3-1(23,-19,19,20)
25 2017-02-12 Degumnieku pamatsk. sz 13:00 MADONA SK LOKOMOTĪVE 1-3(-18,13,-18,-19)
26 2017-02-12 Kuldīgas NSS halle 17:00 KULDĪGAS NSS JELGAVAS NSC 3-2(16,27,-20,-22,17)
27 2017-02-16 Madonas SC 19:30 MADONA RĒZEKNES NOVADS 1-3(-22,19,-20,-15)
28 2017-02-19 Pumpuru vsk.sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" KULDĪGAS NSS 0-3(-20,-21,-21)
29 2017-02-19 DBJSS sz 16:00 DBJSS JELGAVAS NSC 3-0(22,21,23)
30 2017-02-19 Valkas NSH 13:00 VK VALKA RĒZEKNES NOVADS 2-3(17,-18,-25,19,-12)
31 2017-02-19 Jēkabpils 2.vsk 13:00 JĒKABPILS JUNIORI MADONA 2-3(-20,21,21,-19,-6)
32 2017-02-21 PIKC Daugavpils 19:30 SK LOKOMOTĪVE JĒKABPILS JUNIORI 1-3(22,-30,-18,-23)
33 2017-02-22 Pumpuru vsk.sz 21:00 VK "JŪRMALA/T" RVS 1-3(-13,-19,25,-27)
34 2017-02-26 Kuldīgas NSS halle 14:00 KULDĪGAS NSS SK LOKOMOTĪVE 3-1(23,-15,21,21)
35 2017-02-26 Valkas NSH 13:00 VK VALKA VK "JŪRMALA/T" 3-1(23,-22,20,17)
36 2017-02-26 Talsu SN 14:00 TALSI JELGAVAS NSC 3-0(17,16,20)
37 2017-02-26 DBJSS sz 12:00 DBJSS MADONA 1-3(17,-18,-22,-23)
38 2017-03-04 DBJSS sz 17:00 DBJSS TALSI 3-1(-22,24,22,20)
39 2017-03-04 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC MADONA 1-3(23,-20,-19,-21)
40 2017-03-05 PIKC Daugavpils 12:00 SK LOKOMOTĪVE TALSI 2-3(23,-15,-27,18,-11)
41 2017-03-05 Madonas SC 13:00 MADONA VK "JŪRMALA/T" 3-0(22,22,19)
42 2017-03-05 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC VK VALKA 1-3(-18,25,-23,-21)
43 2017-03-05 Kuldīgas NSS halle 17:00 KULDĪGAS NSS RVS 3-2(22,-24,-19,22,12)
44 2017-03-10 DBJSS sz 20:00 DBJSS JĒKABPILS JUNIORI 3-2(18,-19,16,-23,12)
45 2017-03-11 PIKC Daugavpils 13:00 SK LOKOMOTĪVE RVS 2-3(23,19,-20,-26,-13)
46 2017-03-11 Valkas NSH 15:00 VK VALKA KULDĪGAS NSS 3-1(22,-22,24,20)
47 2017-03-12 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC RĒZEKNES NOVADS 2-3(25,19,-20,-17,-8)
48 2017-03-12 Pumpuru vsk.sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" JĒKABPILS JUNIORI 1-3(-22,25,-11,-17)
49 2017-03-12 Madonas SC 13:00 MADONA KULDĪGAS NSS 2-3(21,-20,-17,20,-12)
50 2017-03-12 Talsu SN 14:00 TALSI RVS 3-0(18,24,21)
51 2017-03-12 Valkas NSH 13:00 VK VALKA DBJSS 3-2(14,-23,21,-22,11)
52 2017-03-14 PIKC Daugavpils 18:30 SK LOKOMOTĪVE DBJSS 3-0(19,23,26)
53 2017-03-14 Adamovas Sl sz 20:00 RĒZEKNES NOVADS JĒKABPILS JUNIORI 3-2(21,-18,25,-21,18)
54 2017-03-19 PIKC Daugavpils 13:00 SK LOKOMOTĪVE VK VALKA 3-0(21,26,23)
55 2017-03-19 Talsu SN 14:00 TALSI VK "JŪRMALA/T" 3-0(23,21,22)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 TALSI 44 20 15 5 51 26 1,96 1777 1606 1,11
2 SK LOKOMOTĪVE 42 20 13 7 49 29 1,69 1795 1662 1,08
3 JĒKABPILS JUNIORI 38 20 12 8 43 31 1,39 1631 1454 1,12
4 RĒZEKNES NOVADS 37 20 14 6 45 33 1,36 1759 1621 1,09
5 KULDĪGAS NSS 37 20 12 8 47 34 1,38 1831 1760 1,04
6 MADONA 35 20 12 8 43 32 1,34 1601 1558 1,03
7 RVS 32 20 12 8 42 37 1,14 1656 1641 1,01
8 VK VALKA 27 20 9 11 34 42 0,81 1570 1608 0,98
9 DBJSS 25 20 8 12 34 42 0,81 1664 1726 0,96
10 JELGAVAS NSC 11 20 3 17 22 53 0,42 1505 1760 0,86
11 VK "JŪRMALA/T" 2 20 0 20 9 60 0,15 1346 1700 0,79

Ziņas

LIELĀ NEDĒĻAS NOGALE NACIONĀLAJĀS LĪGĀS

Dažāda svarīguma spēles brīvdienās notiks nacionālajās līgās vīriešiem un sievietēm. Kur pilnā sparā norisināsies izslēgšanas spēles, kur tiks noskaidroti to dalībnieki.

NOSKAIDROTI CETURTDAĻFINALA PĀRI NACIONĀLAJĀ 2. DIVĪZIJĀ

Nacionālās 2. divīzijas pamatturnīra pēdējās spēlēs svētdien cīņā par pirmo pozīciju uzvaras trīs setos svinēja SK Lokomotīve un Talsi. Līdz ar to talsenieki finišēja pirmie, bet daugavpilieši – otrie.