P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
25 26 27 28 1 2 3

Jaunumi

Limbažnieki apspēlē Pērnavu, RTU/Robežsardze bez spēles finišē trešā

Ziņas

Limbažnieki apspēlē Pērnavu, RTU/Robežsardze bez spēles finišē trešā

Priekšpēdējā „Credit24” meistarlīgas pamatturnīra spēļu dienā „Bigbank Tartu ” nodrošināja 1. vietu, OC „Limbaži” pieveica Avo Kēla vadīto „Parnu VK”, bet kaimiņu divcīņā DU piekāpās „Jēkabpils Lūšiem”.

Baltijas līgā RVS saglabā cerības uz finālčetrinieka rīkošanu

Baltijas līgā svarīgu panākumu šodien savā laukumā pār Alītas volejbolistēm svinēja Rīgas Volejbola skola, kas arī rītdienas mačus sagaidīs turnīra tabulas augšgalī. Trijos setos uzvaru svinēja VK “Jelgava”/LLU, bet vienu punktu turnīra tabulā Tallinā izcīnīja VK „miLATss”.

Latvijas čempionātā sievietēm uzvar Baltijas līgas komandas

Visās trijās Latvijas čempionāta spēlēs volejbolā sievietēm panākumus svinēja Baltijas līgas klubi. Vissīvākā bija cīņā Rīgā, kurā līderes RVS volejbolistes pieveica RSU/MVS vien piecos setos. Daudz vieglākas uzvaras padevās VK „miLATss” un VK „Jelgava” volejbolistēm.

Tūras klubam pēdējā spēle Čempionu līgā būs formalitāte

Eiropas spēcīgākajā klubu kausu izcīņā Čempionu līgā Hermana Egleskalna pārstāvētais “Tours Volley-Ball” savā laukumā pieveica Izmiras „Arkas”, taču vairs nepretendē uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Starptautiskā volejbola turnīrā veterāniem Rīgā divās grupās uzvar mājinieki

Starptautiskas volejbola sacensības veterāniem “Master Open” Rīgā norisinājās piecās vecuma grupās, un divās no tām uzvarēja mājinieki. Sievietēm 45+ grupā triumfēja “Rīga Mix”, bet vīriešiem 50+ grupā – Madonas volejbolisti.

Egleskalns vadībā, Hrapānei uzvara pamatturnīrā, “tīģeriem” panākumi ar Buividu

Francijā joprojām vadībā ir Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras komanda, bet sievietēm otrajā divizionā savā grupā uzvarējusi Terēzes Hrapānes klubs no Klamartas. Trīs panākumi un kāpums turnīra tabulā Krievijā Borisa Kolčina klubam no Ufas, bet Somijā ar atgriešanos laukumā pēc ilgāka laika uzvaras Kokolas “tīģeriem” atnesis Edvarts Buivids.

NVL1 pamatturnīrā uzvar Vecumnieki, NL beidzies pamatturnīrs

Nacionālajā volejbola līgā 1 ar kārtējo uzvaru 1. vietu pamatturnīrā divas kārtas pirms tā beigām nodrošināja Vecumnieki, bet Nacionālajā līgā sievietēm pamatturnīrs jau beidzies, pirmās trīs vietas ieņemot Babītes, Mārupes un LU komandām.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv