Sastāvs

AIZPUTE OC LIMBAŽI/MSĢ RTU SK FONO VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS

Spēļu rezultāti

1/4FINĀLS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/4FINĀLS
1 2017-03-18 OC Ventspils SH Pārventa 17:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI 3-1(15,-22,17,19)
2 2017-03-18 Latvenergo sz 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 0-3(-23,-23,-30)
3 2017-03-25 Misas vsk sz 18:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS live
4 2017-03-25 SN Ozolnieki 12:00 VK OZOLNIEKI RTU 2-3(23,22,-12,-21,-12)
5 2017-03-25 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ AIZPUTE live
6 2017-03-25 Aizkraukles NSC 12:00 VK AIZKRAUKLE SK FONO 3-0(23,19,18)
7 2017-03-26 OC Ventspils SH Pārventa 17:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI live
8 2017-03-26 Latvenergo sz 13:00 RTU VK OZOLNIEKI live
9 2017-03-26 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE OC LIMBAŽI/MSĢ live
10 2017-03-26 Cēsu SK 16:00 SK FONO VK AIZKRAUKLE live
11 2017-04-01 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ AIZPUTE
12 2017-04-01 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE SK FONO
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-08 Latvenergo SZ 13:00 RTU VECUMNIEKI 3-0 (20, 15, 18)
2 2016-10-08 SN Ozolinieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE 0-3 (-21, -20, -19)
3 2016-10-15 Latvenergo SZ 13:00 RTU SK FONO 3-1 (20, 19, -16, 19)
4 2016-10-15 Limbažu 3.vsk 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VECUMNIEKI 3-0 (22, 15, 19)
5 2016-10-15 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI AIZPUTE 3-0 (18, 12, 23)
6 2016-10-22 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE RTU 1-3(-21,-25,23.-21)
7 2016-10-22 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK AIZKRAUKLE 3-0(13,14,18)
8 2016-10-27 Aizkraukles NSC 20:00 VK AIZKRAUKLE RTU 2-3(-30,-26,24,18,-13)
9 2016-10-29 Cēsu SK 18:00 SK FONO OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-19,-22,-18)
10 2016-10-29 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI RTU 2-3(-20,18,23,-17,-10)
11 2016-11-05 Cēsu SK 20:00 SK FONO VK OZOLNIEKI 3-0(19,22,20)
12 2016-11-05 Mikas vsk 18:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS 1-3(-24,23,-20,-20)
13 2016-11-12 Misas vsk 16:00 VECUMNIEKI VK OZOLNIEKI 3-1(-25,15,17,23)
14 2016-11-12 Limbažu 3.vsk 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RTU 3-1(22,-25,10,15)
15 2016-11-13 Cēsu SK 17:00 SK FONO VK AIZKRAUKLE 2-3(21,18,-27,-12,-8)
16 2016-11-19 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE AIZPUTE 3-1(24,22,-20,25)
17 2016-11-19 Cēsu SK 18:00 SK FONO VECUMNIEKI 3-2(-15,22,23,-16,12)
18 2016-11-19 Limbažu 3. vsk 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK VENTSPILS 0-3(-19,-30,-23)
19 2016-11-20 Cēsu SK 15:00 SK FONO VK VENTSPILS 3-0(18,24,27)
20 2016-11-26 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK VENTSPILS 1-3(-13,-19,21,-22)
21 2016-11-26 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-20,-22,-18)
22 2016-12-03 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS RTU 3-0(22,23,20)
23 2016-12-03 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-23,-20,-20)
24 2016-12-03 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE SK FONO 1-3(19,-17,-23,-19)
25 2016-12-08 Misas vsk. 20:00 VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE 0-3(-18,-19,-20)
26 2016-12-17 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VECUMNIEKI 3-1(24,20,-17,18)
27 2016-12-17 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI 3-2(25,19,-23,-17,11)
28 2017-01-19 Aizputes NSC 19:00 AIZPUTE OC LIMBAŽI/MSĢ 1-3(-18,-23,18,-21)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-01-14 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VECUMNIEKI 3-1(24,19,-25,19)
2 2017-01-14 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS AIZPUTE 3-0(21,20,16)
3 2017-01-19 Misas vsk.sz 20:00 VECUMNIEKI RTU 3-2(-23,24,20,-23,22)
4 2017-01-20 OC Ventspils SH Pārventa 19:30 VK VENTSPILS OC LIMBAŽI/MSĢ 3-1(23,-14,19,22)
5 2017-01-21 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS SK FONO 3-0(16,17,18)
6 2017-01-28 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ AIZPUTE 3-0(22;15;20)
7 2017-01-28 Latvenergo sz 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 3-0(23;24;17)
8 2017-01-28 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE SK FONO 3-0(21;24;21)
9 2017-02-02 Misas vsk.sz 20:00 VECUMNIEKI OC LIMBAŽI/MSĢ 0-3(-19,-22,-18)
10 2017-02-04 Cēsu SK 18:00 SK FONO RTU 2-3(13,26,-21,-26,-11)
11 2017-02-04 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK AIZKRAUKLE 3-1(-24,19,17,19)
12 2017-02-04 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS 0-3(-21;-18;-20)
13 2017-02-11 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 0-3(-23,-18,-20)
14 2017-02-11 Latvenergo sz 13:00 RTU AIZPUTE 2-3(16,20,-18,-23,-9)
15 2017-02-11 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SK FONO 3-1(-22,16,17,21)
16 2017-02-15 Latvenergo sz 20:30 RTU VK AIZKRAUKLE 3-2(23,-18,-16,13,12)
17 2017-02-18 Misas vsk.sz 18:00 VECUMNIEKI AIZPUTE 3-0(23,23,21)
18 2017-02-18 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK AIZKRAUKLE 3-0(12,17,14)
19 2017-02-19 SN Ozolnieki 14:00 VK OZOLNIEKI SK FONO 3-1(-11,20,20,22)
20 2017-02-25 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK VENTSPILS 3-2(-23,-20,23,23,11)
21 2017-02-25 Misas vsk.sz 18:00 VECUMNIEKI SK FONO 0-3(-24,-20,-20)
22 2017-03-04 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VECUMNIEKI 3-1(-19,15,16,19)
23 2017-03-04 Latvenergo sz 13:00 RTU VK VENTSPILS 3-2(-17,22,20,-22,12)
24 2017-03-04 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ VK OZOLNIEKI 3-1(21,18,-18,23)
25 2017-03-04 Cēsu SK 18:00 SK FONO AIZPUTE 3-0(16,21,23)
26 2017-03-11 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI 3-1(-20,17,23,13)
27 2017-03-11 Latvenergo sz 13:00 RTU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(14,21,19)
28 2017-03-11 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK OZOLNIEKI 3-2(-17,20,-13,21,10)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 VK VENTSPILS 34 14 11 3 37 15 2,47 1071 950 1,13
2 OC LIMBAŽI/MSĢ 33 14 11 3 34 13 2,62 698 591 1,18
3 RTU 27 14 10 4 35 24 1,46 1171 1144 1,02
4 VK AIZKRAUKLE 21 14 7 7 26 27 0,96 1041 1076 0,97
5 SK FONO 19 14 6 8 25 27 0,93 1023 1013 1,01
6 VK OZOLNIEKI 15 14 4 10 20 32 0,63 951 1004 0,95
7 AIZPUTE 10 14 4 10 17 36 0,47 988 1074 0,92
8 VECUMNIEKI 9 14 3 11 16 36 0,44 1032 1123 0,92

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/366?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/366?t=games

Ziņas

LIELĀ NEDĒĻAS NOGALE NACIONĀLAJĀS LĪGĀS

Dažāda svarīguma spēles brīvdienās notiks nacionālajās līgās vīriešiem un sievietēm. Kur pilnā sparā norisināsies izslēgšanas spēles, kur tiks noskaidroti to dalībnieki.

CETURTDAĻFINĀLI SĀKUŠIES NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Ar divām spēlēm Ventspilī un Rīgā šodien sākas ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā 1.

NACIONĀLĀS LĪGAS 1. PAMATTURNĪRĀ UZVAR VK VENTSPILS

Sestdien OC Limbaži/MSĢ Nacionālās līgas 1. pamatturnīra pēdējā kārtā viesos negaidīti pārliecinoši zaudēja RTU komandai, un VK Ventspils pēc uzvaras pār Vecumniekiem apsteidza limbažniekus, pamatturnīrā ierindojoties 1. vietā.