Sastāvs

AIZPUTE CĒSIS RTU SK LOKOMOTĪVE VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 SH Pārventa 12:00 VK VENTSPILS SK LOKOMOTĪVE 3-0(19,20,23)
2 2017-10-07 Latvenergo SZ 13:00 RTU VECUMNIEKI 3-0(24,22,21)
3 2017-10-07 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE AIZPUTE 2-3(-23,-14,23,23,-13)
4 2017-10-07 Cēsu SK 17:00 CĒSIS VK OZOLNIEKI 2-3(-20,22,17,-18,-14)
5 2017-10-14 Robežsardzes sp.spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK OZOLNIEKI 2-3(19,18,-15,-19,-9)
6 2017-10-14 Misas vsk SZ 16:00 VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE 2-3(19,-25,14,-25,-13)
7 2017-10-14 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS RTU 3-0(17,24,20)
8 2017-10-15 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE CĒSIS 2-3(21,15,-20,-19,-12)
9 2017-10-21 Cēsu SK 11:00 CĒSIS RTU
10 2017-10-21 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS
11 2017-11-04 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VECUMNIEKI
12 2017-11-04 Pārventas SH 13:00 VK VENTSPILS AIZPUTE
13 2017-11-04 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK OZOLNIEKI
14 2017-11-05 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE CĒSIS
15 2017-11-11 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE CĒSIS
16 2017-11-11 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE
17 2017-11-11 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE RTU
18 2017-11-11 Misas vsk. SZ 16:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS
19 2017-12-02 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE RTU
20 2017-12-02 Aizkraukles NSC 14:00 VK AIZKRAUKLE VK VENTSPILS
21 2017-12-02 Cēsu SK 17:00 CĒSIS VECUMNIEKI
22 2017-12-02 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI AIZPUTE
23 2017-12-09 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE AIZPUTE
24 2017-12-09 Misas vsk. SZ 16:00 VECUMNIEKI VK OZOLNIEKI
25 2017-12-09 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS CĒSIS
26 2017-12-09 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK AIZKRAUKLE
27 2017-12-16 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE SK LOKOMOTĪVE
28 2017-12-16 Aizputes NSC 13:00 AIZPUTE VECUMNIEKI
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-06 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK VENTSPILS
2 2018-01-06 Misas vsk SZ 00:00 VECUMNIEKI RTU
3 2018-01-06 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK AIZKRAUKLE
4 2018-01-06 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI CĒSIS
5 2018-01-13 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI SK LOKOMOTĪVE
6 2018-01-13 Cēsu 2.pamatsk. 17:00 CĒSIS AIZPUTE
7 2018-01-13 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VECUMNIEKI
8 2018-01-13 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK VENTSPILS
9 2018-01-20 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK AIZKRAUKLE
10 2018-01-20 Latvenergo SZ 13:00 RTU CĒSIS
11 2018-01-20 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI
12 2018-01-20 Misas vsk SZ 00:00 VECUMNIEKI AIZPUTE
13 2018-01-27 Latvenergo SZ 13:00 RTU SK LOKOMOTĪVE
14 2018-01-27 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK AIZKRAUKLE
15 2018-01-27 Misas vsk SZ 00:00 VECUMNIEKI CĒSIS
16 2018-01-27 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK OZOLNIEKI
17 2018-02-03 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE SK LOKOMOTĪVE
18 2018-02-03 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VECUMNIEKI
19 2018-02-03 Cēsu SN 17:00 CĒSIS VK VENTSPILS
20 2018-02-03 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE RTU
21 2018-02-17 Cēsu SN 17:00 CĒSIS SK LOKOMOTĪVE
22 2018-02-17 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI
23 2018-02-17 Latenergo SZ 13:00 RTU AIZPUTE
24 2018-02-17 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI
25 2018-02-24 Misas vsk SZ 00:00 VECUMNIEKI SK LOKOMOTĪVE
26 2018-02-24 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK VENTSPILS
27 2018-02-24 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI RTU
28 2018-02-24 Cēsu SN 17:00 CĒSIS VK AIZKRAUKLE

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 VK VENTSPILS 6 2 2 0 6 0 0,00 151 123 1,23
2 VK OZOLNIEKI 4 2 2 0 6 4 1,50 207 195 1,06
3 AIZPUTE 3 2 1 1 5 5 1,00 212 201 1,05
4 CĒSIS 3 2 1 1 5 5 1,00 203 206 0,99
5 RTU 3 2 1 1 3 3 1,00 137 143 0,96
6 VK AIZKRAUKLE 3 2 1 1 5 5 1,00 202 224 0,90
7 VECUMNIEKI 1 2 0 2 2 6 0,33 180 178 1,01
8 SK LOKOMOTĪVE 1 2 0 2 2 6 0,33 155 177 0,88