P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5

Jaunumi

AVO KĒLA UGUNSKRISTĪBAS LATVIJĀ

Ziņas

AVO KĒLA UGUNSKRISTĪBAS LATVIJĀ

Šodien Latvijas žurnālisti preses konferencē tika iepazīstināti ar jauno Latvijas vīriešu izlases treneri Avo Kēlu no Igaunijas. Treneris solīja darīt visu iespējamo, lai ar visas volejbola sabiedrības atbalstu atjaunotu Latvijas volejbola prestižu. Intrigu vēl lielāku sola Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā pretī ielozētā... Igaunijas izlase.

TOMS ŠVĀNS GRIB UZVARĒT IGAUNIJU

Pēc Avo Kēla iecelšanas par Latvijas volejbola izlases galveno treneri Igaunijā šim notikumam tiek piešķirta liela nozīme. Kā to uztver Pērnavā? Par to un Latvijas izlases izredzēm nākamajā Eiropas čempionātā stāsta Kēla trenētajā Pērnavas klubā otro sezonu aizvadošais Latvijas izlases spēlētājs Toms Švans.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ VĪRIEŠIEM AIZVADĪTAS PIRMĀS SPĒLES

Sacensības sākušās arī Nacionālajā līgā 1 un Nacionālajā līgā 2 vīriešiem. Nedēļas nogalē pirmās cīņas aizvadīs arī Nacionālās līgas komandas sievietēm.

FINSTERS/SOLOVEJS IZCĪNA OTRO VIETU CEV SATELĪTĀ BAKU

Sezonas pēdējā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) satelītturnīrā pludmales volejbolā Baku otro vietu ieņēmis jaunizveidotais duets Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters.

NOSKAIDROTI LATVIJAS JUNIORU IZLAŠU PRETINIEKI

Notikusi 2018.gada Eiropas čempionāta izloze jauniešiem četrās vecuma grupās – U-20 un U-18 grupā vīriešiem un U-19 un U-17 grupā sievietēm.

LATVIJAS IZLASEI PRETINIEKOS IGAUNIJA UN IZRAĒLA

Notikusi izloze 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram. Latvijas vīriešu izlase tiksies ar Igauniju un Izraēlu, sieviešu izlase – ar Rumāniju, Spāniju un Bosniju un Hercegovinu.

LATVIJAS VĪRIEŠU VOLEJBOLA IZLASI VADĪS AVO KĒLS

Latvijas Volejbola federācijas valdes sēdē šodien pieņemts lēmums par vakanto vīriešu izlases galvenā trenera posteni. Turpmāk valstsvienību vadīs Igaunijas speciālists Avo Kēls. Savukārt par ilggadēju Latvijas izlases vadīšanu LVF izsaka pateicību Raimondam Vildem.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv