ASK / KULDĪGA BIOLARS/JELGAVA DU JĒKABPILS LŪŠI POLIURS/OZOLNIEKI RTU/ROBEŽSARDZE

Spēļu rezultāti

1/2FINĀLS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/2FINĀLS
1 2017-04-01 Jēkabpils SN 19:00 JĒKABPILS LŪŠI POLIURS/OZOLNIEKI 0-3(-23,-19,-20)
2 2017-04-01 Rīgas 49.vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA 2-3(25,-19,21,-21,-7)
3 2017-04-02 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI JĒKABPILS LŪŠI 3-0(21,21,22)
4 2017-04-02 Mārupes SK 16:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(20,-18,21,-23,-10)
5 2017-04-05 Jēkabpils SN 19:30 JĒKABPILS LŪŠI POLIURS/OZOLNIEKI 3-1(20,-19,32,21)
6 2017-04-06 SN Daugava 20:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA 3-1(23,23,-17,16)
7 2017-04-09 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI JĒKABPILS LŪŠI 3-0(12,18,23)
8 2017-04-09 Mārupes SK 16:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-23,-28,-20)
1/4FINĀLS
1 2017-03-22 Mārupes SK 20:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0(19,16,17)
2 2017-03-22 Ozolnieku SN 19:00 POLIURS/OZOLNIEKI ASK / KULDĪGA 3-0(20,16,20)
3 2017-03-25 Daugavpils BJSS sz 18:00 DU BIOLARS/JELGAVA 3-0(21,19,22)
4 2017-03-25 Kuldīgas NSS SH 18:00 ASK / KULDĪGA POLIURS/OZOLNIEKI 1-3(-15,-16,27,-21)
5 2017-03-26 Mārupes SK 16:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0(23,20,17)
FINĀLI
1 2017-04-18 Daugavas SN 20:00 RTU/ROBEŽSARDZE POLIURS/OZOLNIEKI 3-0(23,23,22)
2 2017-04-19 Zemgales OC 20:00 BIOLARS/JELGAVA JĒKABPILS LŪŠI 3-2(-20,15,-22,21,10)
3 2017-04-22 Ozolnieku SN 19:00 POLIURS/OZOLNIEKI RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(-23,25,17,-27,-13)
4 2017-04-22 Jēkabpils SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI BIOLARS/JELGAVA 3-0(14,21,20)
5 2017-04-23 Jēkabpils SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI BIOLARS/JELGAVA 1-3(-21,-29,18,-22)
6 2017-04-26 Daugavas SN 20:00 RTU/ROBEŽSARDZE POLIURS/OZOLNIEKI 2-3(-21,-23,23,21,-6)
7 2017-04-29 Ozolnieku SN 19:30 POLIURS/OZOLNIEKI RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(16,-21,17,-14,-13)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A

Ziņas

APBALVOTI SEZONAS LABĀKIE VOLEJBOLISTI

Pēc sezonas beigām tika noteikti un apbalvoti labākie treneri, tiesnesis un spēlētāji vīriešiem, un sievietēm Latvijas čempionātā, kā arī abās Nacionālajās divīzijās vīriešiem un Nacionālajā līgā sievietēm.

PAR LATVIJAS ČEMPIONIEM KĻŪST RTU/ROBEŽSARDZES VOLEJBOLISTI

Latvijas čempionāta finālsērijā uzvarējusi RTU/Robežsardze, kas piecu setu mačā apspēlēja Poliurs/Ozolniekus un sērijā svinēja uzvaru ar 3-1.

FINĀLĀ BŪS CETURTĀ SPĒLE

Latvijas čempionāta finālsērijā pirmo uzvaru izcīnīja Poliurs/Ozolnieki, Sporta namā Daugava ar 3:2 pārspējot RTU/Robežsardzi. Sērijā joprojām ar 2-1 vadībā ir rīdzinieki.

BRONZAS MEDAĻAS IZCĪNA BIOLARS/JELGAVA

Latvijas čempionāta bronzas medaļas izcīnīja Biolars/Jelgava, kas Jēkabpilī četros setos pārspēja Jēkabpils lūšus un sērijā uzvarēja ar 2-1.

BRONZAS MEDAĻU LIKTENIS IZŠĶIRSIES RĪT

Latvijas čempionāta mazajā finālā rezultātu sērijā izlīdzināja Jēkabpils lūši, bet cīņā par 1. vietu sērijā nu jau ar 2-0 vadībā ir RTU/Robežsardze.

TUVĀK MEDAĻĀM BIOLARS/JELGAVA

Latvijas čempionāta mazo finālu par bronzas medaļām ar uzvaru savā laukumā uzsākusi Biolars/Jelgava, kas piecos setos pārspēja Jēkabpils lūšus.

PIRMO FINĀLSPĒLI UZVAR RTU/ROBEŽSARDZE

Latvijas čempionāta finālu ar uzvaru savā laukumā uzsākusi RTU/Robežsardze, kas trīs setos apspēlēja Poliurs/Ozolniekus.

FINĀLĀ TIKSIES RTU/ROBEŽSARDZE UN POLIURS/OZOLNIEKI

Abas pusfinālspēļu sērijas Latvijas čempionātā vīriešiem beidzās četros mačos. Poliurs/Ozolnieki savā laukumā pārspēja Jēkabpils lūšus, bet RTU/Robežsardze viesos – Biolars/Jelgavu.

VADĪBĀ IZVIRZĀS RTU/ROBEŽSARDZE

Latvijas čempionāta pusfinālā otro uzvaru izcīnījusi RTU/Robežsardze, kas savā laukumā četros setos apspēlēja Biolars/Jelgavu. Sērijā ar 2-1 vadībā izvirzījušies rīdzinieki.

JĒKABPILS LŪŠI SPER PIRMO SOLI FINĀLA VIRZIENĀ

Pēc diviem zaudējumiem Latvijas čempionāta pusfinālā pret Poliurs/Ozolniekiem pirmo panākumu sērijā izcīnījuši Jēkabpils lūši.

OTRĀ UZVARA POLIURS/OZOLNIEKIEM, RTU/ROZBEŽSARDZE REVANŠĒJAS

Latvijas čempionāta pusfinālā jau otro uzvaru izcīnīja Poliurs/Ozolnieki, kas trijos setos pārspēja Jēkabpils lūšus, bet RTU/Robežsardze viesos piecos setos revanšējās Biolars/Jelgavai.

PIRMAJĀS PUSFINĀLA SPĒLĒS UZVAR BIOLARS/JELGAVA UN POLIURS/OZOLNIEKI

Latvijas čempionāta pusfinālus ar uzvaru viesos sākusi Biolars/Jelgava, kas piecos setos apspēlēja RTU/Robežsardzi, un Poliurs/Ozolnieki, kas trijos setos pārspēja Jēkabpils lūšus.

NEDĒĻAS NOGALĒ VISĀS LĪGĀS NOTIKS IZSLĒGŠANAS MAČI

Sestdien un svētdien visās piecās Latvijas čempionāta līgās vīriešiem un sievietēm notiks izslēgšanas spēles. Sestdien pēdējos divus pusfinālistus noskaidros Nacionālajā 2. divīzijā, ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā sievietēm tikai sāksies, Latvijas čempionātā sievietēm dalīs medaļas, bet citās līgās norisināsies pusfināli.

BIOLARS/JELGAVA IEKĻŪST PUSFINĀLĀ

Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē uzvaru savā laukumā svinēja Biolars/Jelgava, sērijā uzvarot ar 2-1.

POLIURS/OZOLNIEKI PUSFINĀLĀ, OTRA PĀRA UZVARĒTĀJI IZŠĶIRSIES RĪT MĀRUPĒ

Arī viesos uzvaru Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā vīriešiem svinēja Poliurs/Ozolnieki, bet DU pēc zaudējuma pirmajā, trijos setos Daugavpilī pārspēja VK Biolars/Jelgava.