Sastāvs

BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA DU EMI SM DUBYSA JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI OC LIMBAŽI/MSĢ PARNU VK RAKVERE VK RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE SAAREMAA VK SELVER TALLINN TTU

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-09-30 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN JARVAMAA 3-1(16,18,-22,20)
2 2017-09-30 Rakvere SH 19:00 RAKVERE VK PARNU VK 0-3(-20,-18,-13)
3 2017-09-30 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(20,16,17)
4 2017-09-30 RĪGAS 49.VSK 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-15,-15,-16)
5 2017-09-30 SM DUBYSA 19:00 EMI SM DUBYSA TTU 0-3(-23,-17,-26)
6 2017-09-30 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI SAAREMAA VK 1-3(23,-19,-21,-22)
7 2017-09-30 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0(17,18,19)
8 2017-10-01 RAKVERE SH 18:00 RAKVERE VK OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(8,15,15)
9 2017-10-01 TU SH 16:30 BIGBANK TARTU PARNU VK 0-3(-17,-22,-15)
10 2017-10-01 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE DU 3-2(22,20,-20,-21,12)
11 2017-10-01 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA JĒKABPILS LŪŠI 3-1(21,-18,22,23)
12 2017-10-01 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI TTU 3-1(-14,16,19,18)
13 2017-10-01 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA SAAREMAA VK 0-3(-13,-18,-16)
14 2017-10-04 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN RAKVERE VK 3-2(-26,-20,17,20,10)
15 2017-10-07 PARNU SH 17:00 PARNU VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(18,23,18)
16 2017-10-07 KURESSAARE SH 17:00 SAAREMAA VK TTU 3-0(19,25,13)
17 2017-10-07 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RASEINIAI 3-1(17,-22,20,23)
18 2017-10-07 DAUGAVPILS VS 18:00 DU EMI SM DUBYSA 3-1(17,23,-19,21)
19 2017-10-07 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ BIOLARS/JELGAVA 1-3(-24,22,-15,-20)
20 2017-10-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN BIGBANK TARTU 0-3(-18,-22,-23)
21 2017-10-07 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RAKVERE VK 1-3(21,-22,-20,-16)
22 2017-10-08 PAIDE SH 17:00 JARVAMAA BIGBANK TARTU 0-3(-19,-23,-18)
23 2017-10-08 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI EMI SM DUBYSA 2-3(18,-24,17,-26,-13)
24 2017-10-08 DAUGAVPILS VS 16:00 DU RASEINIAI 1-3(-14,22,-19,-23)
25 2017-10-08 PARNU SH 15:00 PARNU VK BIOLARS/JELGAVA 3-1(21,-23,21,22)
26 2017-10-08 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(-24,21,-22,23,-10)
27 2017-10-19 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK BIGBANK TARTU 3-2(-18,-19,16,17,13)
28 2017-10-21 RĪGAS 49.VSK 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE SELVER TALLINN 3-2(22,26,-22,-19,14)
29 2017-10-21 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA JARVAMAA 3-2(21,-21,17,-17,9)
30 2017-10-21 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI PARNU VK 1-3(-19,24,-16,-21)
31 2017-10-21 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(-23,21,-16,18,13)
32 2017-10-21 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK JĒKABPILS LŪŠI 3-1(19,20,-19,22)
33 2017-10-21 TTU SH 20:00 TTU DU 0-3(-20,-17,-21)
34 2017-10-22 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SELVER TALLINN 2-3(20,-15,-23,22,-9)
35 2017-10-22 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(17,16,19)
36 2017-10-22 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA PARNU VK 0-3(-26,-20,-20)
37 2017-10-22 ORISSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK DU 3-0(16,19,13)
38 2017-10-22 TTU SH 18:00 TTU JĒKABPILS LŪŠI 1-3(25,-18,-23,-19)
39 2017-10-22 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE JARVAMAA 3-0(21,22,19)
40 2017-11-01 JĒKABPILS SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI DU 3-1(15,-19,17,13)
41 2017-11-01 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK PARNU VK 3-0(19,21,16)
42 2017-11-01 TTU SH 19:00 TTU OC LIMBAŽI/MSĢ 1-3(18,-25,-17,-26)
43 2017-11-04 AUDENTES SH 17:00 SELVER TALLINN RASEINIAI 3-1(19,26,-20,21)
44 2017-11-04 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA EMI SM DUBYSA 3-1(-23,22,28,12)
45 2017-11-04 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(21,-24,20,23)
46 2017-11-04 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA 3-1(-20,23,12,20)
47 2017-11-05 PARNU SH 17:00 PARNU VK TTU 3-0913,26,12)
48 2017-11-05 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SAAREMAA VK 0-3(-13,-15,-19)
49 2017-11-05 AUDENTES SH 17:00 SELVER TALLINN EMI SM DUBYSA 3-0(18,20,22)
50 2017-11-05 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RASEINIAI 0-3(-20,-22-24)
51 2017-11-05 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK BIOLARS/JELGAVA 3-0(18,22,17)
52 2017-11-05 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(22,18,22)
53 2017-11-08 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN SAAREMAA VK 3-1(22,22,-23,21)
54 2017-11-11 RĪGAS 49.VSK 16:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA 3-0(22,23,20)
55 2017-11-11 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA TTU 3-2(17,19,-23,-21,12)
56 2017-11-11 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RAKVERE VK 2-3(24,-17,,-20,22,-12)
57 2017-11-11 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIGBANK TARTU 0-3(-21,-19,-23)
58 2017-11-11 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI PARNU VK 1-3(23,-20,-12,-13)
59 2017-11-11 DAUGAVPILS VS 18:00 DU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(-15,-17,19,21,12)
60 2017-11-12 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI BIGBANK TARTU 0-3(-18,-19,-19)
61 2017-11-12 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA RAKVERE VK 2-3(-20,-23,26,15,-9)
62 2017-11-12 KURESAARE SH 16:00 SAAREMAA VK JARVAMAA 3-2(21,15,-23,-23,12)
63 2017-11-12 TTU SH 18:00 TTU SELVER TALLINN 1-3(-17,23,-20,-24)
64 2017-11-12 DAUGAVPILS VS 17:00 DU PARNU VK 1-3(-21,20,-18,-19)
65 2017-11-15 PARNU SH 19:00 PARNU VK OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(19,-21,-21,23,5)
66 2017-11-16 KURESSAARE SH 19:00 SAAREMAA VK BIGBANK TARTU 3-2(20,-22,-25,14,10)
67 2017-11-18 TTU SH 17:00 TTU RAKVERE VK 0-3(-21,-23,-19)
68 2017-11-18 AUDENTES SH 20:00 SELVER TALLINN JĒKABPILS LŪŠI 3-2(14,-22,-22,15,11)
69 2017-11-18 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA DU 3-2(-18,-20,21,27,8)
70 2017-11-18 RĪGAS 49.VSK 16:00 RTU/ROBEŽSARDZE RASEINIAI 3-0(21,19,17)
71 2017-11-18 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA EMI SM DUBYSA 3-1(21,-21,22,16)
72 2017-11-19 RAKVERE SH 16:00 RAKVERE VK SAAREMAA VK 0-3(-23,-21,-21)
73 2017-11-19 AUDENTES SH 18:00 SELVER TALLINN DU 3-2(15,21,-28,-23,8)
74 2017-11-19 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-19,-17,-19)
75 2017-11-19 RĪGAS 49.VSK 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE EMI SM DUBYSA 3-1(21,-20,21,20)
76 2017-11-19 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RASEINIAI 3-2(-27,-23,19,21,19)
77 2017-11-22 PARNU SH 19:00 PARNU VK JARVAMAA 3-0(20,16,23)
78 2017-11-30 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(-24,-19,19,14,10)
79 2017-12-02 KARPYNE SK 18:00 RASEINIAI EMI SM DUBYSA 2-3(-23,16-20,18,-7)
80 2017-12-02 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(22,-24,16,26)
81 2017-12-02 TTU SH 18:00 TTU BIOLARS/JELGAVA 0-3(-22,-21,-15)
82 2017-12-02 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SELVER TALLINN 1-3(-19,24,-19,-15)
83 2017-12-02 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RAKVERE VK 3-0(23,22,20)
84 2017-12-02 DAUGAVPILS VS 18:00 DU BIGBANK TARTU 1-3(-25,-20,22,-13)
85 2017-12-03 AUDENTES SH 16:30 SELVER TALLINN PARNU VK 3-2(-18,22,-25,18,8)
86 2017-12-03 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK BIOLARS/JELGAVA 3-0(24,17,18)
87 2017-12-03 TTU SH 18:00 TTU RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-23,-23,-23)
88 2017-12-03 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI BIGBANK TARTU 3-1(22,22,-21,20)
89 2017-12-03 DAUGAVPILS VS 17:00 DU RAKVERE VK 1-3(-20,22,-21,-20)
90 2017-12-20 JĒKABPILS SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI OC LIMBAŽI/MSĢ
91 2018-01-14 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU TTU
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-12-08 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA SELVER TALLINN 0-3(-23,-18,-16)
2 2017-12-09 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ BIGBANK TARTU 0-3(-21,-19,-14)
3 2017-12-09 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(24,20,25)
4 2017-12-09 DAUGAVPILS VS 16:00 DU BIOLARS/JELGAVA 0-3(-18,-20,-15)
5 2017-12-09 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RASEINIAI 3-0(20,24,23)
6 2017-12-09 ORISSAARE SH 19:00 TTU EMI SM DUBYSA 3-0(16,24,15)
7 2017-12-10 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RAKVERE VK 0-3(-22,-20,-21)
8 2017-12-10 DAUGAVPILS VS 17:00 DU RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-18,-17,-22)
9 2017-12-10 JĒKABPILS SN 15:00 JĒKABPILS LŪŠI BIOLARS/JELGAVA 3-0(18,15,22)
10 2017-12-10 ORISSAARE SH 16:00 TTU RASEINIAI 3-2(-20,25,23,-22,12)
11 2017-12-10 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK EMI SM DUBYSA 3-0(21,16,13)
12 2018-01-09 PARNU SH 19:00 PARNU VK BIGBANK TARTU
13 2018-01-13 PARNU SH 17:00 PARNU VK RAKVERE VK
14 2018-01-18 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK SELVER TALLINN
15 2018-01-18 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU JARVAMAA
16 2018-01-19 TTU SH 19:00 TTU SAAREMAA VK
17 2018-01-20 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI JĒKABPILS LŪŠI
18 2018-01-20 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA DU
19 2018-01-20 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE PARNU VK
20 2018-01-20 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA OC LIMBAŽI/MSĢ
21 2018-01-21 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA JĒKABPILS LŪŠI
22 2018-01-21 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI DU
23 2018-01-21 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA PARNU VK
24 2018-01-21 00:00 RTU/ROBEŽSARDZE OC LIMBAŽI/MSĢ
25 2018-01-21 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU SELVER TALLINN
26 2018-01-21 RAKVERE SH 16:30 RAKVERE VK JARVAMAA
27 2018-01-25 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK
28 2018-01-27 00:00 SELVER TALLINN RTU/ROBEŽSARDZE
29 2018-01-27 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA BIOLARS/JELGAVA
30 2018-01-27 PARNU SH 17:00 PARNU VK RASEINIAI
31 2018-01-27 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ EMI SM DUBYSA
32 2018-01-27 JĒKABPILS SN 17:00 JĒKABPILS LŪŠI SAAREMAA VK
33 2018-01-27 DAUGAVPILS VS 19:00 DU TTU
34 2018-01-28 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RTU/ROBEŽSARDZE
35 2018-01-28 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN BIOLARS/JELGAVA
36 2018-01-28 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RASEINIAI
37 2018-01-28 PARNU SH 17:00 PARNU VK EMI SM DUBYSA
38 2018-01-28 DAUGAVPILS VS 17:00 DU SAAREMAA VK
39 2018-01-28 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI TTU
40 2018-01-31 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK OC LIMBAŽI/MSĢ
41 2018-02-03 DAUGAVPILS OC 18:00 DU JĒKABPILS LŪŠI
42 2018-02-03 LILLEKULA G. 17:00 TTU PARNU VK
43 2018-02-03 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI SELVER TALLINN
44 2018-02-03 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA JARVAMAA
45 2018-02-03 RĪGAS 49.VSK 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE RAKVERE VK
46 2018-02-03 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA BIGBANK TARTU
47 2018-02-04 PARNU SH 17:00 PARNU VK SAAREMAA VK
48 2018-02-04 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ TTU
49 2018-02-04 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA SELVER TALLINN
50 2018-02-04 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI JARVAMAA
51 2018-02-04 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RAKVERE VK
52 2018-02-04 Rīgas 49.vsk.sz 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIGBANK TARTU
53 2018-02-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN TTU
54 2018-02-14 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK SELVER TALLINN
55 2018-02-15 TTU SH 17:00 TTU JARVAMAA
56 2018-02-16 PAIDE SH 18:00 JARVAMAA SAAREMAA VK
57 2018-02-17 ZEMGALES OC 00:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE
58 2018-02-17 RAKVERE SH 16:00 RAKVERE VK RASEINIAI
59 2018-02-17 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU EMI SM DUBYSA
60 2018-02-17 PARNU SH 17:00 PARNU VK JĒKABPILS LŪŠI
61 2018-02-17 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ DU
62 2018-02-18 TU SH 17:00 BIGBANK TARTU RASEINIAI
63 2018-02-18 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK EMI SM DUBYSA
64 2018-02-18 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ JĒKABPILS LŪŠI
65 2018-02-18 PARNU SH 17:00 PARNU VK DU
66 2018-02-21 LIMBAŽU 3.VSK 20:00 OC LIMBAŽI/MSĢ PARNU VK
67 2018-02-22 TTU SH 19:00 TTU BIGBANK TARTU
68 2018-02-24 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI SELVER TALLINN
69 2018-02-24 DAUGAVPILS OC 18:00 DU JARVAMAA
70 2018-02-24 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RAKVERE VK
71 2018-02-24 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE
72 2018-02-24 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIOLARS/JELGAVA
73 2018-02-25 JĒKABPILS SN 15:00 JĒKABPILS LŪŠI JARVAMAA
74 2018-02-25 DAUGAVPILS OC 17:00 DU SELVER TALLINN
75 2018-02-25 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU SAAREMAA VK
76 2018-02-25 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK TTU
77 2018-02-25 KARPYNE SK 17:00 EMI SM DUBYSA RTU/ROBEŽSARDZE
78 2018-02-25 SM DUBYSA 17:00 RASEINIAI BIOLARS/JELGAVA
79 2018-03-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN OC LIMBAŽI/MSĢ
80 2018-03-09 SM DUBYSA 00:00 EMI SM DUBYSA RASEINIAI
81 2018-03-09 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA PARNU VK
82 2018-03-10 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ JARVAMAA
83 2018-03-10 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE SAAREMAA VK
84 2018-03-10 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA TTU
85 2018-03-10 RAKVERE SH 19:30 RAKVERE VK JĒKABPILS LŪŠI
86 2018-03-10 TU SH 17:00 BIGBANK TARTU DU
87 2018-03-11 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SAAREMAA VK
88 2018-03-11 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE TTU
89 2018-03-11 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU JĒKABPILS LŪŠI
90 2018-03-11 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK DU
91 2018-03-11 PARNU SH 16:30 PARNU VK SELVER TALLINN
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY OFF
1 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
2 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
3 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
4 2018-03-15 00:00 1/4FINĀLS
5 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
6 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
7 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
8 2018-03-17 00:00 1/4FINĀLS
9 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
10 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
11 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
12 2018-03-18 00:00 1/4FINĀLS
13 2018-03-24 00:00 1/2FINĀLS
14 2018-03-24 00:00 1/2FINĀLS
15 2018-03-25 00:00 FINĀLS 3.-4.VIETA
16 2018-03-25 00:00 FINĀLS 1.-2.VIETA

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 SAAREMAA VK 40 15 14 1 43 10 4,30 1236 1017 1,22
2 PARNU VK 33 13 11 2 35 12 2,92 1109 944 1,17
3 SELVER TALLINN 32 14 12 2 38 21 1,81 1239 1153 1,07
4 BIGBANK TARTU 29 13 9 4 32 14 2,29 879 835 1,05
5 RAKVERE VK 28 14 10 4 32 21 1,52 1096 1043 1,05
6 JĒKABPILS LŪŠI 26 14 9 5 33 19 1,74 1165 1083 1,08
7 RTU/ROBEŽSARDZE 24 15 9 6 29 24 1,21 1117 1141 0,98
8 BIOLARS/JELGAVA 23 15 8 7 28 28 1,00 1115 1139 0,98
9 RASEINIAI 16 15 4 11 24 35 0,69 1173 1189 0,99
10 JARVAMAA 11 14 4 10 18 37 0,49 1107 1193 0,93
11 DU 11 15 3 12 20 39 0,51 1190 1357 0,88
12 TTU 9 14 3 11 15 35 0,43 1025 1131 0,91
13 OC LIMBAŽI/MSĢ 8 14 1 13 15 40 0,38 747 849 0,88
14 EMI SM DUBYSA 7 15 3 12 15 42 0,36 1163 1341 0,87

Statistika

http://ej.uz/BLstatistiku

Live score

http://ej.uz/BLlivescore

Ziņas

BIOLARS/JELGAVA PIEDZĪVO PIRMO ZAUDĒJUMU

Baltijas līgā pirmo zaudējumu piedzīvoja VK Biolars/Jelgava, uzvaru savā starpā sadalīja OC Limbaži/MSĢ un RTU/Robežsardze, bet punktu turnīra tabulā ierakstīja arī Jēkabpils lūši.

DU UN JĒKABPILS LŪŠI SVIN UZVARAS PRET LIETUVIEŠIEM

Baltijas līgas spēlēs vīriešiem Latvijas klubi neatvēlēja ne punkta turnīra tabulā abiem Lietuvas klubiem, bet VK Biolars/Jelgava vinnēja arī trešo spēli un tagad dala pirmo vietu ar Sāremā un Pērnavas komandām.

AR UZVARU BALTIJAS LĪGU UZSĀK JĒKABPILS UN JELGAVAS KLUBI

Šodien ar septiņiem mačiem sākās Baltijas līgas turnīrs volejbolā vīriešiem. Uzvaru pirmajā cīņā svinēja Jēkabpils lūši un Biolars/Jelgava. Rīgas 49. vidusskolā tikās pagājušās sezonas Latvijas čempione RTU/Robežsardze un Latvijas kausa ieguvēji Jēkabpils lūši.