Sastāvs

LATVIJAS UNIVERSITĀTE LIEPĀJAS SSS LLU MĀRUPES SC MSĢ OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RSU/MVS 2 RVS SK BABĪTE VK GULBENE VK LĪVĀNI

Spēļu rezultāti

Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1 2017-10-14 RDC sz 11:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MĀRUPES SC 3-2(-19,15,-21,18,10)
2 2017-10-14 RDC sz 13:00 LLU VK GULBENE 3-1(16,-25,21,16)
3 2017-10-14 RDC sz 14:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE LLU 3-0(17;18;8)
4 2017-10-16 RSU sz 19:30 RSU / MVS MSĢ 0-3(-11;-17;-8)
5 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 10:30 LLU RVS 1-3(23,-23,-14,-23)
6 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 12:00 LLU OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 3-1(-20,22,23,13)
7 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 13:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RVS 0-3(-6,-7,-16)
8 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 15:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE SK BABĪTE 3-1(23,-24,18,18)
9 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 10:30 MSĢ VK LĪVĀNI 3-0(23,23,14)
10 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 12:00 VK GULBENE MSĢ 3-0(15,19,17)
11 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 13:30 LIEPĀJAS SSS VK LĪVĀNI 1-3(11,-19,-16,-23)
12 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 15:00 VK GULBENE LIEPĀJAS SSS 3-0(15,16,11)
13 2017-10-28 Gulbenes SC 11:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK GULBENE 2-3(20,-21,-21,23,-10)
14 2017-10-28 Gulbenes SC 12:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-11,-13,-20)
15 2017-10-28 Gulbenes SC 14:00 VK GULBENE LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-22,-16,-19)
16 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 11:00 VK LĪVĀNI MĀRUPES SC 0-3(-18,-10,-10)
17 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 12:30 LLU MĀRUPES SC 2-3(-15,23,23,-15,-10)
18 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 14:00 VK LĪVĀNI LLU 0-3(-15,-15,-10)
19 2017-11-04 Liepājas OSC 11:00 RVS LIEPĀJAS SSS 3-0(13,17,15)
20 2017-11-04 Liepājas OSC 12:30 RVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-21,-7,-16)
21 2017-11-04 Liepājas OSC 14:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE LIEPĀJAS SSS 3-0(20,16,17)
22 2017-11-04 Babītes SK 11:00 SK BABĪTE VK LĪVĀNI 3-0(22,18,15)
23 2017-11-04 Babītes SK 12:30 VK LĪVĀNI RSU / MVS 3-1(-18,18,17,13)
24 2017-11-04 Babītes SK 14:00 VK GULBENE SK BABĪTE 1-3(16,-18,-15,-21)
25 2017-11-04 Babītes SK 15:30 RSU / MVS VK GULBENE 1-3(21,-23,-23,-16)
26 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 10:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA MSĢ 3-1(20,17,-23,21)
27 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 12:00 MĀRUPES SC OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 1-3(-22,-15,16,-24)
28 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 13:30 MĀRUPES SC MSĢ 3-0(20,23,17)
29 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 11:00 RVS VK LĪVĀNI 3-2(20,22,-24,-23,9)
30 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 12:30 VK LĪVĀNI VK GULBENE 0-3(-22,-15,-22)
31 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 14:00 VK GULBENE RVS 3-2(-22,22,-16,20,11)
32 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 11:00 LLU RSU / MVS 3-2(-16,17,21,-21,12)
33 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 12:30 SK BABĪTE LLU 3-0(15,23,20)
34 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 14:00 RSU / MVS SK BABĪTE 1-3(-25,-17,18,-13)
35 2017-11-22 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC VK GULBENE 3-1(26,24,-25,16)
36 2017-11-25 RSU sz 11:00 RSU / MVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-16,-22,-20)
37 2017-11-25 RSU sz 12:30 MSĢ LATVIJAS UNIVERSITĀTE 1-3(-15,19,-13,-17)
38 2017-11-25 RSU sz 14:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RSU / MVS 3-1(13,-17,21,7)
39 2017-11-25 RSU sz 15:30 MSĢ LIEPĀJAS SSS 3-0(20,16,23)
40 2017-11-25 RSU sz 17:00 LIEPĀJAS SSS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 1-3(-18,22,-22,-22)
41 2017-11-29 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC RSU / MVS 3-1(18;16;-21;11)
42 2017-12-02 Babītes SK 10:00 SK BABĪTE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 2-3(-24,-22,29,19,-11)
43 2017-12-02 Babītes SK 11:30 SK BABĪTE LIEPĀJAS SSS 3-1(18,-21,16,12)
44 2017-12-02 Babītes SK 13:00 VK LĪVĀNI OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 0-3(-11,-21,-21)
45 2017-12-02 Babītes SK 14:30 LIEPĀJAS SSS LLU 0-3(-24,-19,-23)
46 2017-12-02 Babītes SK 16:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK LĪVĀNI 3-0(21,13,12)
47 2017-12-02 Babītes SK 17:30 MSĢ LLU 3-0(12,21,20)
48 2017-12-05 MSĢ sz 20:00 MSĢ SK BABĪTE 2-3(23,-19,-22,19,-12)
49 2017-12-06 RVS sz 20:00 RVS MSĢ 1-3(-13,18,-28,-22)
50 2017-12-06 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE MĀRUPES SC 3-1(-22,19,16,19)
51 2017-12-09 Tīraines SK 11:00 MĀRUPES SC RVS 3-1(-21,15,14,17)
52 2017-12-09 Tīraines SK 12:30 LIEPĀJAS SSS MĀRUPES SC 1-3(-13,23,-12,-21)
53 2017-12-09 Tīraines SK 14:00 RSU / MVS RVS 2-3(-23,23,22,-20,-15)
54 2017-12-09 Tīraines SK 15:30 LIEPĀJAS SSS RSU / MVS 0-3(-22,-17,-13)
55 2017-12-12 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RVS 3-1(-21,11,22,17)
56 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 11:00 VK GULBENE VK LĪVĀNI
57 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 12:30 MĀRUPES SC VK LĪVĀNI
58 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 14:00 VK GULBENE MĀRUPES SC
59 2017-12-19 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE MSĢ
60 2017-12-20 RVS sz 20:00 RVS RSU / MVS
61 2018-01-06 Babītes SK 11:00 SK BABĪTE LATVIJAS UNIVERSITĀTE
62 2018-01-06 Babītes SK 12:30 VK LĪVĀNI SK BABĪTE
63 2018-01-06 Babītes SK 14:00 VK LĪVĀNI LATVIJAS UNIVERSITĀTE
64 2018-01-06 Mārupe 11:00 MĀRUPES SC LLU
65 2018-01-06 Mārupe 12:30 RSU / MVS MĀRUPES SC
66 2018-01-06 Mārupe 14:00 RSU / MVS LLU
67 2018-01-13 RSU sz 11:00 LLU VK LĪVĀNI
68 2018-01-13 RSU sz 12:30 VK GULBENE RSU / MVS
69 2018-01-13 RSU sz 14:00 RSU / MVS LIEPĀJAS SSS
70 2018-01-13 RSU sz 15:30 LIEPĀJAS SSS VK GULBENE
71 2018-01-13 MSĢ sz 11:00 MSĢ OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
72 2018-01-13 MSĢ sz 12:30 MSĢ RVS
73 2018-01-13 MSĢ sz 14:00 RVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
74 2018-01-16 Babītes SK 20:00 RVS SK BABĪTE
75 2018-01-17 Mārupe 19:30 MĀRUPES SC LATVIJAS UNIVERSITĀTE
76 2018-01-20 LLU sz 11:00 LLU LATVIJAS UNIVERSITĀTE
77 2018-01-20 LLU sz 12:30 LLU LIEPĀJAS SSS
78 2018-01-20 LLU sz 14:00 LIEPĀJAS SSS LATVIJAS UNIVERSITĀTE
79 2018-01-20 MSĢ sz 11:00 MSĢ RSU / MVS
80 2018-01-20 MSĢ sz 12:30 RSU / MVS VK LĪVĀNI
81 2018-01-20 MSĢ sz 14:00 VK LĪVĀNI MSĢ
82 2018-01-20 Gulbenes SC 11:00 VK GULBENE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
83 2018-01-20 Gulbenes SC 12:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA SK BABĪTE
84 2018-01-20 Gulbenes SC 14:00 SK BABĪTE VK GULBENE
85 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 11:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MSĢ
86 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 12:30 LIEPĀJAS SSS RVS
87 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 14:00 VK LĪVĀNI LIEPĀJAS SSS
88 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 15:30 VK LĪVĀNI RVS
89 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 11:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA MĀRUPES SC
90 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 12:30 LLU SK BABĪTE
91 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 14:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LLU
92 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 15:30 MĀRUPES SC SK BABĪTE
93 2018-01-30 Rīga 00:00 RVS VK GULBENE
94 2018-02-03 LLU sz 11:00 LLU MSĢ
95 2018-02-03 LLU sz 12:30 VK GULBENE LLU
96 2018-02-03 LLU sz 14:00 MSĢ VK GULBENE
97 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 11:00 RSU / MVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
98 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 12:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA
99 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 14:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RSU / MVS
100 2018-02-05 Rīga 00:00 RVS MĀRUPES SC
101 2018-02-10 Liepājas OSC 11:00 LIEPĀJAS SSS MSĢ
102 2018-02-10 Liepājas OSC 12:30 MĀRUPES SC LIEPĀJAS SSS
103 2018-02-10 Liepājas OSC 14:00 MSĢ MĀRUPES SC
104 2018-02-13 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RSU / MVS
105 2018-02-17 RDC sz 10:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RVS
106 2018-02-17 RDC sz 11:30 RVS LLU
107 2018-02-17 RDC sz 13:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK GULBENE
108 2018-02-17 RDC sz 14:30 LIEPĀJAS SSS SK BABĪTE
109 2018-02-17 RDC sz 16:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK LĪVĀNI

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 LATVIJAS UNIVERSITĀTE 29 10 10 0 30 4 7,50 823 593 1,39
2 SK BABĪTE 24 10 8 2 27 13 2,08 930 813 1,14
3 MĀRUPES SC 21 10 7 3 25 15 1,67 913 787 1,16
4 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 18 10 6 4 21 18 1,17 826 841 0,98
5 VK GULBENE 16 10 6 4 21 17 1,24 841 802 1,05
6 MSĢ 16 10 5 5 19 16 1,19 765 767 1,00
7 LLU 15 10 5 5 18 16 1,13 765 801 0,96
8 RVS 14 10 5 5 20 20 1,00 853 837 1,02
9 VK LĪVĀNI 7 10 2 8 8 26 0,31 632 793 0,80
10 RSU / MVS 5 10 1 9 12 27 0,44 753 890 0,85
11 LIEPĀJAS SSS 0 10 0 10 4 30 0,13 629 828 0,76