LATVIJAS KAUSS SIEVIETĒM 2016

 

LATVIJAS KAUSS 2016

Nr. DATUMS VIETA LAIKS MĀJINIEKI VIESI REZULTĀTS
1/2FINĀLI
1 10.12.16 Daugavas SN 17:30 VK miLATss SK Babīte 1-3(22,-10,-23,-11)
2 10.12.16 Daugavas SN 19:30 Jelgava/LU RSU/MVS 1-3(-20,18,-23,-20)
FINĀLS
3 11.12.16 Daugavas SN 13:30 SK Babīte RSU/MVS 3-0(25,7,18)

Sacensību direktore Ināra Brokāne (26191094)

Tiesnešu koordinators Ritvars Alksnis (27881111)

 

Kalendārs/rezultāti

Nr. DATUMS VIETA LAIKS MĀJINIEKI VIESI REZULTĀTS
1.KĀRTA
1 26.10.16 OC Ventspils 19:30 VK Ventspils DU 3-2 (-18,21,22,-20,13)
2 27.10.16 Madonas SC 20:00 Madona Vecumnieki 0-3 (-19,-20,-19)
3 26.10.16 Pumpuru vsk 21:00 VK Jūrmala/T RVS 1-3 (-23,-18,23,-21)
4 26.10.16     Rēzeknes nov --  
2.KĀRTA
5 02.11.16 Mārupes SC 20:00 VK Biolars/Jelgava VK Ventspils 3-0(17,22,13)
6 02.11.16 Misas vsk. 20:00 Vecumnieki SK Jēkabpils Lūši 0-3(-15,-18,-15)
7 02.11.16 RVS 20:00 RVS Poliurs/Ozolnieki 0-3(-13,-21,-17)
8 02.11.16 Adamovas sz. 20:00 Rēzeknes nov RTU/Robežsardze 1-3(-11,-11,21,-15)
9 09.11.16 Pārventas SH 20:00 VK Ventspils VK Biolars/Jelgava 0-3(-16,-16,-18)
10 09.11.16 Jēkabpils SN 20:00 SK Jēkabpils Lūši Vecumnieki 3-1(17,-22,12,18)
11 09.11.16 Ozolnieku SN 20:00 Poliurs/Ozolnieki RVS 3-0(12,13,22)
12 05.11.16 Rīgas 49.vsk.sz 14:00 RTU/Robežsardze Rēzeknes nov 3-0(7,17,12)
1/2FINĀLI
13 23.11.16* Jēkabpils SN 20:00 SK Jēkabpils Lūši VK Bioalrs/Jelgava 3-0(19,23,17)
14 16.11.16* SN Ozolnieki 20:00 Poliurs/Ozolnieki RTU/Robežsardze 0-3(-23,-23,-18)
15 30.11.16 Mārupes SK 20:00 VK Biolars/Jelgava SK Jēkabpils Lūši 3-2(-20,17,-23,20,14)
16 30.11.16 SN Daugava 20:00 RTU/Robežsardze Poliurs/Ozolnieki 0-3(-21,-30,-21) Z.S.25-23
FINĀLS
17 11.12.16 SN Daugava 16:00 SK Jēkabpils Lūši RTU/Robežsardze 3-2(-12,16,29,-20,11)

* Tās 1/4 fināla spēles, kurā piedalīsies Poliurs/Ozolnieki komanda, norises datums var tikt mainīts izlašu MTN programmas nodrošinājuma ietvaros

 

Sacensību direktore Ināra Brokāne (26191094)

Tiesnešu koordinators Ritvars Alksnis (27881111)

Klubi

BALTIJAS LĪGA (V) NACIONĀLĀ LĪGA 1.DIVĪZIJA NACIONĀLĀ LĪGA 2.DIVĪZIJA
RTU/ROBEŽSARDZE AIZPUTE MADONA
VK BIOLARS/JELGAVA VK VENTSPILS RĒZEKNES NOVADS
POLIURS/OZOLNIEKI   RVS
DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE   VK JŪRMALA
ASK KULDĪGA   VK VECUMNIEKI
JĒKABPILS LŪŠI    
.    

 

Lejupielāde

Latvijas kauss 2016 shēma

ADRESES SPĒĻU ZĀLĒM