P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

Latvijas pludmales volejbolisti turpina cīņu par Olimpisko ceļazīmi uz Tokiju

Ziņas

Latvijas pludmales volejbolisti turpina cīņu par Olimpisko ceļazīmi uz Tokiju

No 18. septembra, Ķīnas pilsetā Haijanā norisinās Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kurā piedalās 16 vīriešu un 16 sieviešu pāri. Turnīrā netiek izcīnītas naudas balvas vai reitinga punkti, bet visi finālisti iegūst ceļazīmes uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Data Volley statistikas programmas apguves seminārs

Seminārs notiks 21. septembrī, sestdien, plkst.9.00, SC "Mežaparks" R.Feldmaņa ielā 11

“Brazīlija” pārceļas uz “Ruukki” - Mārupes novadā atklāj jaunu pludmales sporta centru

Mārupes novadā, “Lavandās” atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs “Ruukki”, kurā ikvienam apmeklētājam būs iespēja ne tikai spēlēt pludmales volejbolu vai tenisu visa gada garumā, bet arī apmeklēt jogas un fitnesa nodarbības, kā arī izbaudīt gardus ēdienus un dzērienus veselīga uztura kafejnīcā.

Leģendārajai Aurorai – 50!

14. septembrī, plkst. 12.00, Latvijas Sporta muzejā (Alksnāja ielā 9, Rīgā) notiks sieviešu volejbola meistarkomandas „AURORA” 50. gadu dibināšanas jubilejas atzīmēšana.

Latvijas volejbola federācija viesojas Daugavpilī

4. septembrī, Daugavpils pilsētas domē, Latvijas volejbola federācijas vadība tikās ar Daugavpils sporta jomas vadītājiem.

SIA “LatGran” oficiāli paraksta ilgtermiņa sadarbības līgumus ar LVF un Jēkabpils “Lūšiem”

4. septembrī, Jēkabpils pilsētas domē, klātesot Jēkabpils mēram Aivaram Krapam, SIA “LatGran” valdes loceklim Mārtiņam Zvejniekam, Jēkabpils “Lūši” prezidentam Mārim Trušelim, LVF prezidentam Jānim Bukam un LVF ģenerālsekretāram Kasparam Timermanim, tika parakstīti sadarbības līgumi ar volejbola klubu Jēkabpils “Lūši” un Latvijas volejbola federāciju.

LVF prezidenta Jāņa Buka ziņojums LVF biedriem

Labdien, godātā volejbola saime! Esiet sveicināti skaistās Latvijas vasaras otrajā pusē, kad varam atskatīties uz patiesi skaistu Latvijas volejbola nogriezni.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv